Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Ariel Touch of Lenor Fresh prací prášek (3,75kg) 50praní
-18%

Ariel Touch of Lenor Fresh prací prášek (3,75kg)

Ariel Touch of Lenor Fresh prací prášek (3,75kg)

50praní
Trvale výhodná cena %
299,90 Kč 369,90 Kč (6,00 Kč/praní)
Popis produktu

Když dobře vypadáte a pěkně voníte, cítíte se dobře. Všechno to začíná skvěle vypraným prádlem. A tady přichází na řadu prací prášek Ariel se svěží vůní Lenoru, se kterým vaše oblečení získá lehkost. Nejen odstraňuje odolné skvrny tím, že proniká hluboko do vláken, ale také zabraňuje tomu, aby se skvrny v tkanině usazovaly. Funguje skvěle už při 30 °C a dává prádlu dotek svěží vůně Lenoru. Pokud tedy chcete zachovat zářivou bělost svého bílého prádla, sáhněte po pracím prášku Ariel.

Dávkování: viz obal.

Pro lepší výsledky přidávejte Lenor do praní zvlášť.

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.

Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení

15–30% kyslíková bělicí činidla 5–15% aniontové povrchově aktivní látky <5% neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, zeolity Enzymy Optické zjasňovače Parfémy Alpha-isomethyl ionone Linalool

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK