Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Avokádo Čína 32g
15,90 Kč (496,88 Kč/kg)
Popis produktu

Směs koření Čína Avokádo, je určená do pokrmů připravovaných na čínský způsob, je možné ji použít na minutky, rožněná jídla, kuličky z mletého masa, sójové maso, případně i do zelných i jiných salátů.

Použití: Je vhodný do pokrmů připravovaných na čínský způsob, ale i na minutky, rožněná jídla, kuličky z mletého masa, sójové maso, případně i do zelných i jiných salátů.

Skladujte v suchu.

Složení

Složení: Jedlá sůl, cibule sušená, rostlinný bílkovinný hydrolyzát, cukr, kurkuma mletá, paprika mletá sladká, sušená rajčata, česnek sušený, koriandr, kmín římský, skořice mletá, chilli mleté, zázvor mletý.

Alergeny: Sójové boby a výrobky z nich, MŮŽE OBSAHOVAT: Sezamová semena a výrobky z nich,Obiloviny obsahující lepek,Vejce a výrobky z nich,Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich,Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Celer a výrobky z něj,Hořčice a výrobky z ní

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.