Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hami Příkrm zelenina s jehněčím a jáhlami 200g
-21%

Hami Příkrm zelenina s jehněčím a jáhlami

Hami Příkrm zelenina s jehněčím a jáhlami

200g
Akce do 28. 1.
29,90 Kč 37,90 Kč (149,50 Kč/kg)
Popis produktu
Hami příkrm zelenina s jehněčím a jáhlami je vhodný pro děti od ukončeného 6.měsíce. Balení obsahuje 200g. Vyvážený obsah zeleninové a masové složky v každé receptuře je vhodná kombinace pro správný jídelníček Vašeho dítěte. Každý druh zeleniny či masa přináší totiž jiné potřebné živiny pro správný růst a vývoj dítěte. Hami ve svých příkrmech nabízí 21 druhů zeleniny a 9 druhů masa. Sestavení pestrého týdenního jídelníčku je tak velmi jednoduché. Sůl zatěžuje ledviny dítěte, proto by se příkrmy pro nejmenší neměly přisolovat. Hami příkrmy do ukončeného 12. měsíce věku mají nízký obsah soli, protože neobsahují přidanou sůl. Výrobky Hami obsahují až o polovinu méně soli než je zákonný limit pro kojeneckou výživu. Nové masozeleninové příkrmy obsahují také větší množství a větší variabilitu zeleniny – např. minimálně 30 % zeleniny v každém příkrmu (bez brambor). * S nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl) * S vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů * Z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů* * veškerá dětská a kojenecká výživa dle zákona Návod na použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již nepřechovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit. Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Složení
Složení: voda, mrkev 28g, vařené jáhly 12,3g, brambory, jehnečí maso 9g, zelené fazolky 4g, cibule, kukuřičný škrob, řepkový olej 0,5g. Alergeny: Neuvádí se
Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 264 kJ/63 kcal
Tuky 2,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g
Bílkoviny (rostlinné a živočišné) 2,5 g
Sacharidy 7 g
z toho cukry 2 g
Sůl (sodík přepočítaný na sůl) 0,075 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.