Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Via Delicia Králičí paštika

130 g
Od českého farmáře
119,90 Kč 922,31 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Paštika z pečeného králíka od značky Via Delicia:

Lahůdková záležitost - pečený králík, trošku vepřového masa, čerstvá zelenina, sůl a koření. Neobsahuje lepek, konzervanty ani barviva. Používáme čerstvé králičí maso z českých chovů.

Paštika je vyrobena řemeslným způsobem, z kvalitních surovin. Jistě oceníte vysoký podíl ruční práce. 

Použití

Nejlépe paštika chutná s čerstvým domácím chlebem.

O výrobci

Firma vyrábí poctivé zavařeniny a masové delikatesy způsobem, jaký znali již naši předkové za první republiky. Na počátku založení značky Via Delicia byl nález staré knihy z roku 1925 o zavařování, s pečlivými zápisky původní majitelky - zřejmě hospodyně ze statku. Některé recepty si ponechali v původní podobě, jiné mírně upravili a na dalších ještě pracují a dolazují je.

Aby byly výrobky co nejvíce autentické, rozhodli se používat i tradiční zavařovací sklo zn. Weck. Značka Via Delicia si zakládá i na složení výrobků, proto v nich nenajdete žádné konzervanty.

Skladování

Skladujte v temnu při teplotě do 30°C. Otevřené skladujte v chladu, spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Via Delicia
Leštinská 2443/30
789 01 Zábřeh

 

 

 

Složení

Králičí maso72 %
Vepřové maso
Zelenina
Mrkev
Celer
Cibule
Sůl
Koření

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota925 kJ/223 kcal
Tuky18 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.6 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny16 g
Sůl1 g
Vláknina0 g