Báťkovy sirupy Šalvěj

500 ml
Od českého farmáře
109,90 Kč 219,80 Kč/l
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Šalvěj lékařská je zvláště ceněna pro její desinfekční účinek. Napomáhá při zánětech nebo poranění například v ústní dutině, při bolestech zubů, zmírňuje kašel, je vhodná jako desinfekce. Zlepšuje trávení. Ostří smysly a paměť. 

Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v lednici při teplotě 4-8°C a spotřebujte během 4 týdnů.

 

 

Báťkovy bylinkové sirupy

V rodinné sirupárně přímo v centru Olomouce pro vás každodenně s naším týmem připravujeme čerstvé bylinkové sirupy. Zakládáme si na nejvyšší kvalitě vstupních surovin a vyvážené bylinkové chuti a vůni. Bylinky z České republiky v BIO kvalitě zpracováváme zvláště šetrným způsobem tak, aby v nich zůstaly zachovány léčivé látky a vonné silice, proto sirupy nejen dobře chutnají, ale také mají blahodárný vliv na náš organismus. Neobsahují žádná umělá aromata, barviva, umělá sladidla nebo zahušťovadla, vše potřebné dodá poctivá dávka bylinek.

Baťkovy sirupy. Celé podnikání spustil vlastně meduňkový sirup, který Kamila Báťková dostala od své tety k narozeninám. Ta jej připravila podle receptu z kuchařek svých předků. „Jednalo se vlastně o takový rodinný poklad. Sirup nám velmi chutnal. Začali jsme recept zkoušet a přidávali další druhy bylinek. Od té doby prošla receptura změnami, ubrali jsme například cukru, aby více vynikla chuť bylinek,“ uvedla žena, která se záměru od loňského listopadu věnuje již naplno. Pro přípravu sirupů si sami pěstují i suší bylinky.


 

Složení

Bylinný extrakt min. 59 % (pitná voda, šalvěj lékařská), sacharóza, kys. citronová, sorban draselný. Více o složení a způsobu výroby v záložce Jak vyrábíme.