Berief BIO Rýžový nápoj

1 l
BIO
 62,90 Kč 62,90 Kč/l
Země původu: Německo,

Rostlinná alternativa mléka vyrobená z rýže v BIO kvalitě. Rýžový nápoj je vyrobený z vody, rýže, kapky oleje a špetky mořské soli, která chuť dokonale vyladí. Díky fermentované rýži má rostlinné mléko příjemně nasládlou chuť. Mimo to neobsahuje žádný přidaný cukr ani sladidlo.

Produkty značky Berief si dávají za cíl uspokojit chuťové i výživové požadavky nejen vegetariánů. V jejich sortimentu naleznete širokou řadu rostlinných nápojů ("mlék"), "smetan" a desertů této značky nejen ze sóji, ale také z ovsa, špaldy či mandlí. 

Použití

Hodí se především do teplé kuchyně, jelikož není nijak ochucený. Používat ho můžete jako klasické mléko, po zahřátí se jeho chuť nezmění. V lednici ho můžete nechat otevřené až 4 dny. Před použitím je dobré výrobek protřepat.

  • kaše - rýžový nápoj může být základem při přípravě vaší oblíbené kaše k snídani
  • mléčné rýže - použijte místo mléka tuto rýžovou alternativu
  • nápoje - káva, smoothie nebo koktejl, tento nápoj chutná skvěle ve všem
  • polévky - pro zjemnění krémových polévek můžete využít rýžový nápoj
  • těsta - při pečení zkuste nahradit běžné mléko rýžovou variantou

O výrobci

Berief je německá společnost, která působí na trhu od roku 1985. Zabývá se výrobou čistě rostlinných produktů z regionálních surovin v BIO kvalitě. Jako průkopníci rostlinné výživy se cítí být zavázáni k udržitelnosti a odpovědnému a hospodárnému používání potravin. V jejich sortimentu tak můžete najít širokou škálu tofu, ghurtů a smetan na vaření a nejrůznější druhy rostlinných nápojů.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 8 °C. Po otevření spotřebujte do 3–4 dnů.

Výrobce

Berief Food GmbH
Lebensweg 1
59269 Beckum
Německo