Jarní cibulka, svazek (cca 100 g)

1 ks
18,90 Kč 18,90 Kč/ks
Země původu: Česká republika, Itálie,

Jarní cibulka vás překvapí jemně nasládlou chutí a hlavně svou šťavnatostí. Navíc není tak štiplavá jako klasická cibule. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Jarní cibulka je ideální do šťouchaných brambor, pomazánek, polévek či do různých dipů.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Jarní cibulku můžete například využít v receptech kuřecí kokosová polévka, remuláda k roastbeefu nebo na salsu k vepřovému karbanátku.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tato jarní cibulka byla vypěstovaná výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením této jarní cibulky podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Ideální teplota pro skladování cibulky je okolo 5 °C. Skladujte v chladnu a temnu.

Složení

Jarní cibulka