Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Iswari Chlorela prášek BIO 125 g
Prémiová kvalita

Iswari Chlorela prášek BIO

Iswari Chlorela prášek BIO

125 g
Prémiová kvalita
399,00 Kč (3 192,00 Kč/kg)
Popis produktu

Chlorela je jednobuněčná řasa, která obsahuje nejvyšší podíl chlorofylu ze všech organismů.Je známá především jako vysoce účinný detoxikant, a to nejsilnější ze všech zelených potravin. Chlorela má díky své buněčné stěně vynikající schopnost velmi účině přitahovat, fixovat a vylučovat z těla toxiny jako pesticidy a těžké kovy.

Chlorela je přirozeně bezlepková zelená potravina. Obsah lepku splňuje hodnoty povolené Evropskou gastroenterolo­gickou společností a je mnohonásobně nižší než množství, které vyvolá autoimunitní reakci v lidském organismu. Je vhodná k užívání pro celiatiky, ale i pro všechny osoby, které z různých důvodů musejí dodržovat bezlepkovou dietu.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Vmíchejte lžičku do vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu, apod. Denně zkonzumujte max. 1 až 2 lžičky. První dva týdny zvyšujte postupně dávku z 1/3 lžičky na 1 lžičku. Nepřekračujte denní dávku!

Upozornění: Pravidelná konzumace chlorely není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka!

Skladujte v chladu a suchu mimo sluneční záření.

Složení

SLOŽENÍ: 100% bio chlorela (prášek).

ALERGENY: Neuvádí se.

3 (6 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK