Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Iswari Mladý ječmen prášek BIO 125 g
Prémiová kvalita

Iswari Mladý ječmen prášek BIO

Iswari Mladý ječmen prášek BIO

125 g
Prémiová kvalita
Popis produktu

Mladý ječmen je považován za nejstarší zelenou potravinu použivanou jako doplněk stravy s mimořádným obsahem antioxidantů, vitamínů a mineralů. Již v antických textech se naši předci zmiňují o využívání jeho výhonků. Mladý ječmen obsahuje chlorofyl a beta-karoten, který je skvělým antioxidantem. Mladý ječmen nebyl tepelně, ani chemicky ošetřen, proto byly zachovány veškeré původní enzymy, vitamíny a minerály.

ZPŮSOB POUŽITÍ: Vmíchejte obsah jedné lžičky do polévky, salátu, ovocného nebo zeleninového džusu, apod. Zelený koktejl: 1 jablko, špetka čerstvého zázvoru, 1 lžička mladého ječmene v prášku, citronová nebo limetková šťáva na dochucení, hrstka špenátu. Rozmixujte a hned vypijte. Pociťte regenerační účinky chlorofylu!

Důležité je používat mladý ječmen jen v pokrmech teplých do 42 °C, čili přidat lžičku do polévky servírované již na talíři! Jenom tak získáte plný prospěch ze všech látek, které byly plně zachovány během šetrného zpracování mladého ječmene bez jakékoli vysokoteplotní chemické úpravy.

Upozornění: Pravidelná konzumace mladého ječmene není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože toxické látky se vylučují mj. tělními tekutinami vč. mateřského mléka!

Skladujte v chladu a suchu mimo sluneční záření.

Složení

SLOŽENÍ: 100% bio mladý ječmen.

ALERGENY: Neuvádí se.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

4 (5 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Skvělé. Cena odpovídá kvalitě."

petr h. 7.3.2017

"Tehle výrobek se nekupuje kvůli chuti, ale kvůli funkci. S kvalitou jsem spokojená a zda bude účinný, to teprve zjistím. Za to, že je v nabídce dávám 5*."

Lucie H. 7.7.2016

"Asi těžko hodnotit po 2 dnech uziváni. Ráno s matcha tea mě to pěkně nakopne. Nepotřebuji kafe. Chuťovka to teda ale není. Snad ale bude mit ty pozitivní účinky "

Hana V. 31.5.2016
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK