Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Raciola Florentino párek 0.5175kg

Raciola Florentino párek

Raciola Florentino párek

0.5175kg
61,00 Kč (117,87 Kč/kg)
Popis produktu

RACIOLA se řadí mezi podniky střední velikosti, která zpracovává výhradně vlastní drůbež, tedy 100% moravskou drůbež, která vyrostla výhradně doma a byla krmena pouze krmivem, které produkuje některá ze sesterských firem. Do krmiva se nepouživají se žádné látky urychlující růst a chlazení je v moderním systému bez vody. Raciola se na trhu etabluje jako výrobce s vyšší přidanou hodnotou a nadstandardní kvalitou

Skladujte při teplotě –2–4°C. Je určeno k tepelné úpravě.

Složení

vepřové maso 47%, kuřecí maso 44%, voda, jedlá sůl, konzervant E250, dextróza, koření (pepř bílý a černý, muškátový květ), látky zvýrazňující chuť a vůni (E621, E653), aroma, kvasničný extrakt, antioxidant E316, mouka hořčičná (alergen), kyselina (karmina), vepřová bílkovina, regulátor kyselosti E575, cukr, extrakty koření, stabilizátor E451.

Aby si farmářské čerstvé výrobky zachovaly co nejvíce živin a skvělou chuť, jsou vyrobeny s naprostým minimem konzervačních látek. Proto je třeba očekávat kratší trvanlivost než u běžných průmyslových „čerstvých“ výrobků.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.