Rohlik.cz

Popis produktu

Mateřské mléko je nejlepší výživou pro vaše děťátko zastoupením živin a jejich kvalitou. Výrobek je možné používat jen pod kontrolou lékaře. Holle kojenecká výživa od 1. Lahvičky je nutričně kompletní počáteční mléčná výživa v prášku , vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození do doby , kdy je možné zavést vhodné příkrmy. Obzvláště dobře stravitelné , odpovídá potřebám dětské výživy. Holle- Bio- kojenecká výživa l je složena přes 99 % ze složek bio – zemědělství, např. z bio mléka plnotučného od krav, které se chovají dle zásad bio zemědělství. Bio-rostlinné oleje dodávají důležité mastné kyseliny , maltodextrin ( z bio kukuřičné vlákniny ) , které výživu dělají hustší a sytější. Zbylé 1 % jsou vitaminy a minerální látky, které kojenec potřebuje a které splňují přísné zákonné normy.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina , kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili , že splňuje nejvyšší zákonné , bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že je neobsahuje geneticky upravené přísady ( podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Odstředěné mléko , sušené mléko částečně odmineralizované, rostlinné tuky* , maltodextrin , chloran vápenatý , Vitamin C, laktát železa ,Vitamin E , síran zinečnatý , Niacin , D-Pantothenat vápenatý , síran měďnatý , Vitamin A , Vitamin B1 ,Vitamin B6, síran manganatý , Vitamin B2 ,jodid draselný , kyselina listová , Vitamin K1, selenan sodný , Vitamin D.

ALERGENY: Laktóza, bez lepku ,neslazené, bez vaječného bílku.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×