Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holle Bio špaldová kaše vhodná od 4. měsíce 250g
Prémiová kvalita

Holle Bio špaldová kaše vhodná od 4. měsíce

Holle Bio špaldová kaše vhodná od 4. měsíce

250g
Prémiová kvalita
109,00 Kč (436,00 Kč/kg)
Popis produktu

Výživa vhodná pro kojence a malé děti od 4. měsíce věku dítěte, celozrnná výživa ve formě vhodné pro malé děti. Jednoduchá příprava.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy.Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme, je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla, barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Špaldová celozrnná moučka v kvalitě bio – demeter , Vitamin B1 , z bio dynamického zemědělství, vyrobeno v Evropě .

ALERGENY: Lepek. Bez mléka, neslazená.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

5 (19 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Mně se nad tím obrací žaludek, ale našemu miminku to šmakuje!"

Michal B. 31.8.2017

"Mimi papalo bez problemu"

Barbora D. 8.4.2017
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK