Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holle Bio Ovesná kaše 250g
Prémiová kvalita

Holle Bio Ovesná kaše

Holle Bio Ovesná kaše

250g
Prémiová kvalita
109,00 Kč (436,00 Kč/kg)
Popis produktu

Celozrnná dětská kaše ve formě vhodné pro malé děti bezmléčná , neslazená a bezlepková s jednoduchou přípravou jako kaše s mléčnou výživou Holle nebo polomléčná kaše , eventuálně možná příprava kaše s mateřským mlékem nebo kompletně bezmléčná kaše .Možná je i příprava jako kaše ovocná nebo zeleninová a samozřejmě po 6. Měsíci věku dítěte i kaše mléčná smíchaná s mlékem.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

ovesná celozrnná moučka v kvalitě bio – demeter , Vitamin B1 , z bio dynamického zemědělství, vyrobeno v Evropě alergenní informace : bez mléka , obsahuje lepek , neslazená

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

4 (30 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Mně se nad tím obrací žaludek, ale našemu miminku to šmakuje!"

Michal B. 31.8.2017

"Kaše se dá použít na nastavení jiných jídel. Sama o sobě je bez chuti a dítě ji odmítá."

Daniela Z. 6.5.2017

"Naprosto"

Tereza S. 2.3.2017

"Kaše byla zcela bez chuti, dítě ji odmítá jíst. Přidání ovoce to o mnoho nevylepšilo."

Daniela Z. 28.1.2017

"Chtná moc dobře. Mohla by být levnější, ale v BIO kvalitě stejně nejde nic pořádně sehnat."

Dana S. 24.4.2016
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK