Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holle Bio 3-zrnná dětská bezmlečná kaše 250 g
Prémiová kvalita

Holle Bio 3-zrnná dětská bezmlečná kaše

Holle Bio 3-zrnná dětská bezmlečná kaše

250 g
Prémiová kvalita
109,00 Kč (436,00 Kč/kg)
Popis produktu

Celozrnná dětská kaše ve formě vhodné pro malé děti bezmléčná, neslazená a bezlepková s jednoduchou přípravou jako kaše s mléčnou výživou Holle nebo polomléčná kaše, eventuálně možná příprava kaše s mateřským mlékem nebo kompletně bezmléčná kaše .Možná je i příprava jako kaše ovocná nebo zeleninová a samozřejmě po 6. Měsíci věku dítěte i kaše mléčná smíchaná s mlékem.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Rýžová celozrnná moučka 70%, kukuřičná moučka v demeter kvalitě bio 20%,jahelná celozrnná moučka 10%, vitamin B1, vyrobeno v Evropě.

ALERGENY: Bez mléka, bez lepku, neslazená.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

5 (20 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Mně se nad tím obrací žaludek, ale našemu miminku to šmakuje!"

Michal B. 31.8.2017
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK