Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-20 %

Salát hlávkový

1 ks
Čerstvě sklizeno
Akce do 25. 10.
15,90 Kč 15,90 Kč/ks19,90 Kč
Český původ na Rohlíku
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Hlávkový salát, který vás mile překvapí svou šťavnatostí. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Salát má vynikající chuť, vysokou biologickou hodnotu a je snadno stravitelný. Obsahuje vitamín C, E, B1, B2 a hořčík, který je významný protistresový prvek. Saláty jsou ceněny jako výborný zdroj vysoce kvalitní vlákniny. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Hlávkový salát má pozitivní účinky na organismus, ulevuje při střevních potížích, posiluje srdce, zvyšuje přísun kyslíku do buněk a posiluje imunitní systém. 

Věděli jste, že ...?

Salát obsahuje mnoho hořčíku, který podporuje výkon svalů a posiluje srdce.

Použití

Hodí se pro přípravu rozmanitých zeleninových salátů, ale i k dekoraci obložených talířů či jako příloha k masu.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Hlávkový salát můžete využít například v receptu hlávkový salát s mléčným dresinkem.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tento salát byl vypěstovan výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením tohoto salátu podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte zabalený v utěrce nebo v papírovém sáčku, vždy v chladničce nejlépe oddělený od ovoce.

Složení

Salát hlávkový
I. jakost