Captain Morgan

Captain Morgan Spiced Gold 35%

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
399,90 Kč 571,29 Kč/l

Doručení už do 60 minut

700+ zákazníků má v Oblíbených

Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Jamajka,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Charakteristické tóny hnědého cukru, vanilky a štiplavé skořice, které vyvažují podtóny dubu, po nichž nastupuje jemná, svěží dochuť.

Captain Morgan Original Spiced Gold představuje vynikající směs prémiového karibského rumu s exotickým kořením a je určen všem, kteří touží po dobrodružství. Chuťově vás vtáhne směs vanilky a hřejivého koření v kombinaci s prémiovým karibským rumem. 

  •  Obsah alkoholu: 35 % obj. 

Použití

Podávejte při pokojové teplotě nebo s velkou kostkou ledu, můžete si jej však vychutnat s trochou coly a čerstvou limetkou, zázvorovou limonádou, případně jakýmkoli nápojem, který najdete v lednici.

O výrobci

Diageo je britská nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1997, kdy se sloučil Guinness a Grand Metropolitan. Jedná se o jednoho z největších producentů alkoholických nápojů. Mezi značky této společnosti patří například Captain Morgan, který byl pojmenován podle legendárního kapitána Henryho Morgana či nejprodávanější skotská whisky na světě pod názvem Johnnie Walker. Dále také vlastní oblíbený likér jménem Baileys, vodku Smirnoff a další.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–18 °C.

Výrobce

Diageo
7 Lakeside Drive
Park Royal
Londýn
Velká Británie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 432 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Obsah alkoholu35 %
Rum jamajský
cukr
Aroma
Barvivo:
E150a - Karamel
Voda
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.