• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz
-18 %

Captain Morgan Spiced Gold 35%

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
Akce do 10. 7.
359,90 Kč 514,14 Kč/l439,90 Kč
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Jamajka,

Charakteristické tóny hnědého cukru, vanilky a štiplavé skořice, které vyvažují podtóny dubu, po nichž nastupuje jemná, svěží dochuť.

Captain Morgan Original Spiced Gold představuje vynikající směs prémiového karibského rumu s exotickým kořením a je určen všem, kteří touží po dobrodružství. Chuťově vás vtáhne směs vanilky a hřejivého koření v kombinaci s prémiovým karibským rumem. 

  •  Obsah alkoholu: 35 % obj. 

Použití

Podávejte při pokojové teplotě nebo s velkou kostkou ledu, můžete si jej však vychutnat s trochou coly a čerstvou limetkou, zázvorovou limonádou, případně jakýmkoli nápojem, který najdete v lednici.

O výrobci

Diageo je britská nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1997, kdy se sloučil Guinness a Grand Metropolitan. Jedná se o jednoho z největších producentů alkoholických nápojů. Mezi značky této společnosti patří například Captain Morgan, který byl pojmenován podle legendárního kapitána Henryho Morgana či nejprodávanější skotská whisky na světě pod názvem Johnnie Walker. Dále také vlastní oblíbený likér jménem Baileys, vodku Smirnoff a další.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě 5–18 °C.

Výrobce

Diageo
7 Lakeside Drive
Park Royal
Londýn
Velká Británie