Salát římský (min. hm. 280g+) 1 ks

280 g
37,90 Kč 135,36 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

7000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Kategorie:
Země původu: Španělsko, Itálie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Římský salát je křupavý a má lehce nasládlou chuť. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Použití

Římský salát se nejčastěji používá do různých zeleninových salátů. Je nepostradatelnou ingrediencí Caesar salátu. Méně tradičně lze také tento salát osmahnout, dusit, zapékat nebo grilovat a může posloužit jako ingredience do polévky. Můžete ho kombinovat s parmazánem, kuřecím masem, ovocem, ořechy, tofu či krevetami.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tento salát byl vypěstován výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením tohoto salátu podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujte zabalený v utěrce nebo papírovém sáčku.

Složení

Salát římský
Kalibr 10
I. jakost