Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Pavlíčkova uherská klobása - Naše Miroslav cca 110g
Od českého farmáře

Pavlíčkova uherská klobása - Naše Miroslav

Pavlíčkova uherská klobása - Naše Miroslav

cca 110g
Od českého farmáře
cca 33,00 Kč (299,00 Kč/kg)
Popis produktu

Tepelně opracovaný masný výrobek.

Hovězí a vepřové maso pro masné výrobky pod značkou Naše Miroslav pochází z chovů v ZEAS Lysice, v Agrodružstvu Miroslav, Družstevních jatek Sádek, Agro Měřín nebo z družstva ZEPO Bořitov případně jiného moravského chovu, poráženo je lokálně bez dlouhého transportu a stresu zvířat, a jeho zpracování probíhá v rodinném řeznictví Jan Pavlíček v Náměšti nad Oslavou, nebo Steinhauser v Tišnově. Za doložený, tedy 100 % moravský, původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za prémiovou kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa a minimem aditiv. Tepelně opracovaný masný výrobek.

Skladujte při teplotě 0–4°C. Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin.

Složení

Složení: na 100g hotového výrobku bylo použito 129g vepřového masa, jedlá sůl s jódem, pitná voda, koření, sušená zelenina (česnek)stabi­lizátor dusitan sodný, difosforečnany; extrakty koření, antioxidant erythorban sodný Tuk max. 50 %, sůl max. 2,9 %

Aby si farmářské čerstvé výrobky zachovaly co nejvíce živin a skvělou chuť, jsou vyrobeny s naprostým minimem konzervačních látek. Proto je třeba očekávat kratší trvanlivost než u běžných průmyslových „čerstvých“ výrobků.

Baleno vakuově, obal kom. Odpad.

Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin

Povolená hmotnostní odchylka + / – 3 %

Skladujte 0 – 4°C

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK