Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Dětská BIO výživa špenát s rýži OVKO 190g
Prémiová kvalita
34,90 Kč (183,68 Kč/kg)
Popis produktu

Dětský příkrm se špenátem, zahuštěný celozrnnou rýžovou moukou. Pro děti od ukončeného 4. měsíce. Proč dětskou výživu OVKO? Vysoký podíl ovoce (min. 80%), široké spektrum živin a vlákniny, bez konzervačních látek a aroma, bez přidaného sladidla, barviva a soli, neobsahuje lepek.

Chraňte před vlhkostí, mrazem a přímým slunečním zářením.

Návod k použití: Sklenici otevřete, celý obsah nebo část zahřejte ve vodní lázni. Po ohřátí důkladně promíchejte a pečlivě zkontrolujte teplotu. Nespotřebované množství skladujte v uzavřeném obalu při teplotě do 10 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Jednou ohřáté množství již znovu neohřívejte.

Pro zdraví Vašeho dítěte nedoporučujeme příkrm solit.

Skladujte při teplotě místnosti. Chraňte před vlhkostí, mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobek neobsahuje přidané modifikované škroby. Ve výrobku se proto může vyskytout oddělená tekutina z použitých surovin.

Složení

Pitná voda, špenát* 22 %, celozrnná ryžová mouka* 9 %. Suroviny označené * pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství. Energetická hodnota na 100g: Energie 152 kJ / 36 kcal, tuky 0,14 g, sacharidy 7,8 g, z toho cukry 0,03 g, bílkoviny 1,21 g, sůl* 0,025 g,

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 152 kJ/ 36 kcal
Bílkoviny 1,21 g
Sacharidy 7,80 g
Tuky 0,14 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.