-2 %

Vitaminátor mošt jablko hruška

2 l
Od českého farmáře
Akce do 31. 3.
 146,90 Kč 
149,90 Kč73,45 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Mošty jsou zpracovávány převážně z ovoce pěstovaného v ekologických sadech v podhůří Jeseníků. Vyrábí se pomocí technologie, jejíž hlavní výhodou je uzavřený výrobní proces. Od vylisování šťávy k naplnění do obalů neuplyne ani 5 minut. Šťáva proto neoxiduje, neztrácí nutriční hodnoty a nesedimentuje. Zpracovávané ovoce nebo zelenina prochází přes vodní lázeň do pásového lisu, kde po odstranění tuhé hmoty při nízkých otáčkách a bez sekání rotujících nožů, vzniká 100% ovocná nebo zeleninová šťáva.

K výrobě jednoho litru šťávy spotřebujeme cca 1,4 kg čerstvého ovoce nebo zeleniny.

Příběh „VITAMINÁTORU”

Tomáš se drží svého hesla “Tradiční české ovoce na český stůl” zuby nehty. Jeho VITAMINÁTOR je průkopníkem pasterovaných lisovaných šťáv v České republice. Osobně ručí za každý litr moštu, který opustí jeho moštárnu. Jeho největší odměnou je pak to, když vidí, jak jeho mošty chutnají zákazníkům.

Jak se to dělá

VITAMINÁTOR obhospodařuje vlastní sady v podhůří Jeseníků. Každý litr 100% přírodní šťávy Vitaminátor je vyroben přibližně z 1,7 kg ovoce a zeleniny. V produktu nenaleznete žádné konzervanty, barviva ani přidané cukry. Rovněž NEVYUŽÍVÁ hojně se vyskytující enzymaci produktů. Produkty proto obsahují vysoký poměr vlákniny z jednotlivých surovin. Od vylisování šťávy k naplnění do obalu neuplyne ani 5 minut. Šťáva proto neoxiduje, neztrácí vitamíny a nesedimentuje.

Proč si Tomáš vybral Rohlík?

„Díky spolupráci s Rohlíkem se naše výrobky dostanou k našim zákazníkům. Líbí se mi, že Rohlík propaguje dodavatele, kteří dělají svou práci poctivě.“

Skladování

Uchovávejte v suchu při teplotě do 23 °C. Po otevření skladujte do 20 °C a spotřebujte do 2 týdnů.

Výrobce

Vitaminátor s.r.o.
Sosnová 107
793 12 Sosnová
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 56 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.