Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hradecké delikatesy Pesto z medvědího česneku 170 g
Prémiová kvalita

Hradecké delikatesy Pesto z medvědího česneku

Hradecké delikatesy Pesto z medvědího česneku

170 g
Prémiová kvalita
139,90 Kč (822,94 Kč/kg)
Popis produktu

Pesto z medvědího česneku, jak už je uvedeno v názvu, obsahuje úžasnou bylinku medvědí česnek. Medvědi si tuto bylinku oblíbili po zimním spánku, aby pročistili zažívací trakt a získali sílu do následujících dní. Tato jarní bylina voní jemně po česneku a přímo vybízí k jarním očistám, nejen medvědy. Abychom Vám dopřáli pochutnat si a ještě takto prospět svému tělu, připravili jsme toto znamenité pesto. Pesto z medvědího česneku můžeme použít klasicky do těstovin, nicméně najde uplatnění třeba do polévek, salátů, nádivek nebo k potření rozpečeného pečiva nebo třeba k sýru či klobásce… Velkou delikatesou je kombinace s pstruhem a když není pstruh tak třeba na plátek drůbežího nebo vepřového masa.

Složení

Extra panenský olivový olej, medvědí česnek min 22%, slunečnicový olej, mandle min. 8% slunečnicové semeno min. 8%, umeocet, citronová 100% šťáva. Skladujte mimo přímé slunce do 8 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 14 dní. Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku. Výrobek je šetrně pasterován

4 (21 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Velmi aromatické pesto (spíše zemitější česneková vůně, než typicky svěží medvěďák), Hodí se do těstovin nebo na potření masa, do salátů moc ne. Konzistence je tekutější (hodně oleje), takže není potřeba tolik ředit, ale zase se rychleji spotřebuje. "

 6.1.2017

"Čakal som oveľa sviežejšiu chuť, pesto bolo dosti premastené (príliš veľa oleja), trochu inak to voňalo. Čo máme my medvedí cesnak (ako korenie) doma, tak to voňalo úplne inak ako v tomto peste. Nabudúce kúpim radšej klasické bazalkové pesto. Z tohto som "

Janko K. 31.10.2016
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK