Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Hradecké delikatesy Kečup jemný

500 ml
Prémiová kvalita
129,90 Kč 259,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Tento nádherně sytý a kořeněný rajčatový kečup se stane hvězdou vašeho stolu. 

Kečup jako takový je původem z Číny. K nám do Evropy ho přivezli kupci v 18. století, kteří se vraceli z Orientu z obchodních cest. Od té doby kečup obsadil přední příčky v popularitě tekutých koření v celém světě. Tento je navíc ručně a šetrně vyráběný v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.

Použití

Rajčatový kečup můžeme použít k dochucení polévek, ragú, omáček, těstovin. Nebo jen tak zamlsat k sýru, grilovanému, dušenému, pečenému masu, zelenině, tofu, klobáskám, do svačiny - promáznout křupavou houstičku atd. 

O výrobci

Od počátku fungování manufaktury usiluje firma o spojení tří základních principů: co nejšetrnějšího - ekologického pěstování surovin s prokazatelnými vlastnostmi i zdrojem, jejich následného zpracování do formy delikátních a více či méně tradičních výrobků a jejich následného přímého prodeje. Krom maximální snahy nešetřit na kvalitě a množství/poměrech surovin se snaží dát chuti co největší zážitkovou hodnotu. 

Manufaktura vznikla v roce 2010 v Hradci Králové, kde její zakladatelé Petra a David Kilingrovi žijí, proto - Hradecké delikatesy. Veškeré úsilí zaměřují na kvalitu a chuťovou vyváženost svých výrobků. Jejich delikatesy jsou vyráběny z přírodních surovin, bez zbytečné chemie. Vše vyrábí ručně a především srdcem.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 ºC mimo přímé slunce, po otevření skladujte při teplotě do 8 ºC a spotřebujte do 30 dní.

Výrobce

Hradecké Delikatesy s.r.o. 
Machkova 102/1 
500 11  Hradec Králové 

Složení

Drcená rajčata60.5 %
Třtinový cukr17 %
Vinný ocet červený
Cibule bílá
Citronová 100% šťáva
Sušená rajčata2.5 %
Zázvor
Mořská sůl
Směs koření
Hořčice bílá
Hořčice černá

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota404 kJ/96 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy19 g
z toho cukry16 g
Bílkoviny1.8 g
Sůl0.22 g
Vláknina0 g