Dr. Halíř máslo

250 g
49,90 Kč 199,60 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Chlazené máslo

Značka Dr.Halíř je již klasikou na českém trhu. Výrobková řada obsahuje vysoce kvalitní produkty. Nabídka obsahuje Tavené sýry Dr.Halíř, Dr.Halíř jogurtová řada, smetany, mléka a másla, Pomazánkové máslo Dr. Halíř a Dr. Halíř Svačina. 

O výrobci 

Počátky mlékárny Čejetičky sahají až do roku 1887. Jako první na mladoboleslavsku začal se zpracováním mléka a výrobou mléčných výrobků její zakladatel, pan Josef Wágner z Kbelu u Benátek nad Jizerou.

V současné době představuje Mlékárna Čejetičky, spol. s r.o. na trhu s mléčnými výrobky typického výrobce kvalitních čerstvých mléčných výrobků konzumního charakteru tzn. konzumních mlék 1,5 % a 3,5 %, smetany 12 %, smetany ke šlehání 33 %, kysaných tekutých mléčných výrobků, jemného tvarohu, másla a čerstvého másla. 
 
Skladování 

Skladujte při 2-8°C. 

Výrobce

Mlékárna Čejetičky, spol. s r.o.
Nádražní 14
293 01 Mladá Boleslav

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 20 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Máslo
Obsah tuku82 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3056 kJ/743 kcal
Tuky82 g
z toho nasycené mastné kyseliny52 g
Sacharidy0.7 g
z toho cukry0.7 g
Bílkoviny0.6 g
Sůl0.02 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko