Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Ecover Prostředek na mytí nádobí s Citrónem a aloe vera 0,95 l
-9%

Ecover Prostředek na mytí nádobí s Citrónem a aloe vera

Ecover Prostředek na mytí nádobí s Citrónem a aloe vera

0,95 l
Trvale výhodná cena %
99,90 Kč 109,90 Kč (105,16 Kč/l)
Popis produktu

Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s aloe a citronem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Nový obal vyrobený 100% z recyklátu a opět 100% recyklovatelný, nové víčko (může stát vzhůru nohama aby se využil celý obsah), průhledný obal aby bylo vidět, že nejsou použita žádná barviva. Složení je beze změny. Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně. Láhve, uzávěry a etikety jsou vyrobené z recyklátu a 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.

Použití: Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí.

Varování: Vysoce koncentrovaný prostředek. VAROVÁNÍ: Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení

30 % voda, 5 – 15 % aniontové a neiontové tenzidy, < 5 % Aloe vera, pšeničné proteiny, kyselina citrónová, sůl, parfém (vůně citrón; obsah: Limonen, Citral), konzervační látka (0,02 % 2-bróm-2-nitropropan-1,3-diol)

5 (17 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK