Rohlik.cz

Popis produktu

Sunar complex 4 je výrobek mléčné výživy pro kojence a malé děti, který přispívá ke správnému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí vašeho dítěte. Sunar complex 4 obsahuje naturbalance – vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte od ukončeného 24. měsíce. Sunar je navíc unikátní tím, že jako jediný podle vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Způsob přípravy

Pečlivě si umyjte a osušte ruce.

  1. Připravte si čistý hrneček či pítko.
  2. Převařte kojeneckou nebo jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do pítka nebo do hrnečku (viz tabulka)
  3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Zamíchejte, případně dobře zavřete a protřepejte.

Pro zdraví kojenců a malých dětí je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.

Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,6 g Sunaru complex 4 a odpovídá 21 kcal (odlišné dávkování určí lékař).

Denní potřeba mléčné výživy Věk dítěte od 24 + měsíců Počet doporučených dávek na 24 hodin – min 2 × 270 ml obnoveného mléka nebo 3 × 200 ml obnoveného mléka.

Od 1 roku doporučujeme podávat min. 500 ml mléčné výživy. Můžete podávat 2 – 3 x denně dle velikosti jedné dávky.

Příprava jedné dávky Voda 180ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 – Množství obnoveného mléka 200ml Voda 240ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 8 – Množství obnoveného mléka 270ml

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 4 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Potravina pro zvláštní výživu.

Složení

Složení: sušene plnotučne mléko/mlieko, laktóza, maltodextrin, sušené odtučněné mléko/mlieko, rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicovy, řepkový/repkový, palmový, kokosový), cukr/cukor, vláknina (galaktooligo­sacharidy), minerální/minerálne látky (viz tabulka), vitaminy (viz tabulka), emulgator: sojový lecitín/lecitin.

Alergeny: Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie 1931 kJ / 460 kcal
Mléčné bílkoviny 12,2 g
Sacharidy 58,2 g
Tuky 19,2 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×