Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sunar Complex 4 mléčná výživa 0,6 kg
-18%

Sunar Complex 4 mléčná výživa

Sunar Complex 4 mléčná výživa

0,6 kg
Trvale výhodná cena %
219,00 Kč 269,90 Kč (365,00 Kč/kg)
Popis produktu

Sunar complex 4 je výrobek mléčné výživy pro kojence a malé děti, který přispívá ke správnému růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí vašeho dítěte. Sunar complex 4 obsahuje naturbalance – vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte od ukončeného 24. měsíce. Sunar je navíc unikátní tím, že jako jediný podle vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Způsob přípravy

Pečlivě si umyjte a osušte ruce.

  1. Připravte si čistý hrneček či pítko.
  2. Převařte kojeneckou nebo jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do pítka nebo do hrnečku (viz tabulka)
  3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Zamíchejte, případně dobře zavřete a protřepejte.

Pro zdraví kojenců a malých dětí je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.

Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,6 g Sunaru complex 4 a odpovídá 21 kcal (odlišné dávkování určí lékař).

Denní potřeba mléčné výživy Věk dítěte od 24 + měsíců Počet doporučených dávek na 24 hodin – min 2 × 270 ml obnoveného mléka nebo 3 × 200 ml obnoveného mléka.

Od 1 roku doporučujeme podávat min. 500 ml mléčné výživy. Můžete podávat 2 – 3 x denně dle velikosti jedné dávky.

Příprava jedné dávky Voda 180ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 – Množství obnoveného mléka 200ml Voda 240ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 8 – Množství obnoveného mléka 270ml

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 4 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Potravina pro zvláštní výživu.

Složení

Složení: sušene plnotučne mléko/mlieko, laktóza, maltodextrin, sušené odtučněné mléko/mlieko, rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicovy, řepkový/repkový, palmový, kokosový), cukr/cukor, vláknina (galaktooligo­sacharidy), minerální/minerálne látky (viz tabulka), vitaminy (viz tabulka), emulgator: sojový lecitín/lecitin.

Alergeny: Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie 1931 kJ / 460 kcal
Mléčné bílkoviny 12,2 g
Sacharidy 58,2 g
Tuky 19,2 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK