Rohlik.cz

Popis produktu

Sunar complex 2 je výrobek pokračovací kojenecké mléčné výživy, určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Sunar complex díky svému unikátnímu složení přispívá k celkovému pohodlí Vašeho dítěte. Obsahuje naturbalance – vyváženou kombinaci správné výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte od ukončeného 6. měsíce. Sunar je navíc unikátní tím, že jako jediný podle vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Způsob přípravy

Pečlivě si umyjte a osušte ruce.

  1. Sterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
  2. V jiné nádobě převařte kojeneckou vodu, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do lahve (viz tabulka).
  3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte.
  4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na ruce, že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C.

Počet mléčných dávek v jídelníčku klesá se zvyšujícím se počtem nemléčných jídel. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.

Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,7 g Sunaru complex 2 a odpovídá 22,3 kcal (odlišné dávkování určí lékař).

Denní potřeba mléčné výživy Věk kojence 6–8 měsíců – Počet doporučených dávek na 24 hodin – 5 × 200 ml obnoveného mléka. Věk kojence 9–10 měsíců – Počet doporučených dávek na 24 hodin – 4 × 200 ml obnoveného mléka. Věk kojence 11–12 měsíců – Počet doporučených dávek na 24 hodin – min. 3 × 200 ml obnoveného mléka.

Příprava jedné dávky Voda 90ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 3 – Množství obnoveného mléka 100ml Voda 180ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 – Množství obnoveného mléka 200ml

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 2 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců života, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Potravina pro zvláštní výživu.

Složení

Složení: sušené plnotučné mléko, sušená demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka), laktóza (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, palmový, slunečnicový, kokosový, beta-palmitát), maltodextrin, prebiotická vláknina (galaktooligo­sacharidy), sušené odtučněné mléko, citran vápenatý, L-askorban sodný, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, hydroxid draselný, taurin, síran železnatý, dvojvinan cholinu, DL ?-tokoferylacetát, síran zinečnatý, emulgátor: sojový lecitin, retinylacetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin hydrochlorid, síran měďnatý, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, síran manganatý, cholekalciferol, jodid draselný, riboflavin, fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin, kyanokobalamin.

Alergeny: Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 2000 kJ / 476 kcal
Tuky 21,3 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 8,6 g
Sacharidy 59,2 g
- z toho cukry 51,4 g
Mléčné bílkoviny 10,6 g
Sůl 0,4 g
Sůl je v potravině obsažená výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×