Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Sunar complex 2 kojenecká výživa mléčná

0,6 kg
269,90 Kč 449,83 Kč/kg
Akce pro Rohlíček: 199,90 Kč
Země původu: Švédsko,

Sunar complex 2 je výrobek pokračovací kojenecké mléčné výživy, určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni.

Sunar complex díky svému unikátnímu složení přispívá k celkovému pohodlí Vašeho dítěte. Obsahuje naturbalance – vyváženou kombinaci správné výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte od ukončeného 6. měsíce. Sunar je navíc unikátní tím, že jako jediný podle vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk.

Použití

Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut. V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (viz. dávkovací tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.

Naplňte odměrku vrchovatě práškem a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37 – 40°C. Připravenou porci ihned podávejte.

O výrobci

Společnost HERO působí v České a Slovenské republice od roku 2004. Je to mezinárodní, rodinná firma s více než 125letou zkušeností se zpracováním ovoce, vývojem a výrobou dětské výživy. Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s přírodou, s ohledem na čerstvost a v tom nejčistším prostředí. Hlavními značkami společnosti jsou Sunar, Sunárek, Corny a Schwartau.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24°C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neuchovávejte v lednici. 

Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci a spotřebujte ji do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znovu nepodávejte. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Výrobce

HERO CZECH s.r.o.
Radlická 751/113E
158 00  Praha 5
Czech Republic  

Složení

Sušené plnotučné mléko
Sušená demineralizovaná syrovátková bílkovina
Z mléka
Laktóza
Z mléka
Rostlinné oleje
Řepkový
Palmový
Slunečnicový
Kokosový
Beta-palmitát
Maltodextrin
Prebiotická vláknina
Galaktooligoacharidy
Sušené odtučněné mléko
E333 - Citronany vápenaté
E301 - Askorban sodný
E511 - Chlorid hořečnatý
E508 - Chlorid draselný
E525 - Hydroxid draselný
Taurin
Síran železnatý
Dvojvinan cholinu
DL-α-tokoferylacetát
Síran zinečnatý
Emulgátor
E322 - Lecitiny
Retinyl acetát
Nikotinamid
D-pantothenát vápenatý
Thiamin hydrochlorid
Síran měďnatý
pyridoxin hydrochlorid
Kyselina listová
Síran manganatý
Cholekalciferol
Jodid draselný
E101 - Riboflavin
Fytomenadion
Seleničitan sodný
D-biotin
Kyanokobalamin
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1958 kJ/467 kcal
Tuky19 g
z toho nasycené mastné kyseliny7.1 g
Sacharidy63 g
z toho cukry43 g
Bílkoviny10 g
Sůl0.45 g
Vláknina1.1 g

Alergeny

Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.