Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sunar Complex 2 kojenecká výživa mléčná 0,6 kg
-18%

Sunar Complex 2 kojenecká výživa mléčná

Sunar Complex 2 kojenecká výživa mléčná

0,6 kg
Trvale výhodná cena %
219,00 Kč 269,90 Kč (365,00 Kč/kg)
Popis produktu

Sunar complex 2 je výrobek pokračovací kojenecké mléčné výživy, určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Sunar complex díky svému unikátnímu složení přispívá k celkovému pohodlí Vašeho dítěte. Obsahuje naturbalance – vyváženou kombinaci správné výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte od ukončeného 6. měsíce. Sunar je navíc unikátní tím, že jako jediný podle vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Způsob přípravy

Pečlivě si umyjte a osušte ruce.

  1. Sterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
  2. V jiné nádobě převařte kojeneckou vodu, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do lahve (viz tabulka).
  3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte.
  4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na ruce, že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C.

Počet mléčných dávek v jídelníčku klesá se zvyšujícím se počtem nemléčných jídel. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.

Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,7 g Sunaru complex 2 a odpovídá 22,3 kcal (odlišné dávkování určí lékař).

Denní potřeba mléčné výživy Věk kojence 6–8 měsíců – Počet doporučených dávek na 24 hodin – 5 × 200 ml obnoveného mléka. Věk kojence 9–10 měsíců – Počet doporučených dávek na 24 hodin – 4 × 200 ml obnoveného mléka. Věk kojence 11–12 měsíců – Počet doporučených dávek na 24 hodin – min. 3 × 200 ml obnoveného mléka.

Příprava jedné dávky Voda 90ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 3 – Množství obnoveného mléka 100ml Voda 180ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 – Množství obnoveného mléka 200ml

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 2 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců života, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Potravina pro zvláštní výživu.

Složení

Složení: sušené plnotučné mléko, sušená demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka), laktóza (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, palmový, slunečnicový, kokosový, beta-palmitát), maltodextrin, prebiotická vláknina (galaktooligo­sacharidy), sušené odtučněné mléko, citran vápenatý, L-askorban sodný, chlorid hořečnatý, chlorid draselný, hydroxid draselný, taurin, síran železnatý, dvojvinan cholinu, DL ?-tokoferylacetát, síran zinečnatý, emulgátor: sojový lecitin, retinylacetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin hydrochlorid, síran měďnatý, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, síran manganatý, cholekalciferol, jodid draselný, riboflavin, fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin, kyanokobalamin.

Alergeny: Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 2000 kJ / 476 kcal
Tuky 21,3 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 8,6 g
Sacharidy 59,2 g
- z toho cukry 51,4 g
Mléčné bílkoviny 10,6 g
Sůl 0,4 g
Sůl je v potravině obsažená výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK