Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sunar Complex 3 kojenecká výživa mléčná 0,6 kg
-18%

Sunar Complex 3 kojenecká výživa mléčná

Sunar Complex 3 kojenecká výživa mléčná

0,6 kg
Trvale výhodná cena %
219,00 Kč 269,90 Kč (365,00 Kč/kg)
Popis produktu

Sunar complex 3 je sušená mléčná výživa, vytvořená podle vzoru mateřského mléka, určená pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku dítěte. V balení 2×300g. Sunar complex obsahuje 13 vitamínů, 11 minerálních látek a naturbalance – vyváženou kombinaci správné výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Způsob přípravy Pečlivě si umyjte a osušte ruce

  1. Připravte si čistý hrnek či pítko.
  2. Převařte kojeneckou nebo jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do hrnečku či pítka (viz tabulka).
  3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte.
  4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte, že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C.

Počet mléčných dávek v jídelníčku klesá se zvyšujícím se počtem nemléčných jídel. Pro zdraví kojenců a malých dětí je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.

Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,6 g Sunaru complex 3 a odpovídá 21,3 kcal (odlišné dávkování určí lékař).

Denní potřeba mléčné výživy Věk dítěte od 12 měsíců Počet doporučených dávek na 24 hodin – min. 2 × 270 ml obnoveného mléka nebo 3 × 200 ml obnoveného mléka.

Od 1 roku doporučujeme podávat min. 500 ml mléčné výživy. Můžete podávat 2 – 3 x denně dle velikosti jedné dávky.

Příprava jedné dávky Voda 180ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 – Množství obnoveného mléka 200ml Voda 240ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 8 – Množství obnoveného mléka 270ml

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Potravina pro zvláštní výživu.

Složení

Složení: sušené plnotučné mléko/mlieko, laktóza (z mléka/mlieka), maltodextrin, sušené odtučněné mléko/mlieko, rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový/slneč­nicový, řepkový/repkový, palmový, kokosový), prebiotická vláknina (galaktooligo­sacharidy), cukr/cukor, orthofosforečnan vápenatý, mléčnan/mléčnan vápenatý, L-askorban sodný, citran vápenatý, hydroxid draselný, uhličitan draselný, síran železnatý, DL ?-tokoferylacetát, síran zinečnatý/zinoč­natý, retinylacetát, emulgátor: sojový lecitin, nikotinamid, D-pantothenát/D-pantotenát vápenatý, thiamin/tiamín hydrochlorid, síran měďnatý/meďnatý, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, jodid draselný, cholekalciferol, riboflavin, fytomenadion, seleničitan sodný, síran manganatý, D-biotin, kyanokobalamin.

Alergeny: Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 1947 kJ / 464 kcal
Tuky 20,3 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 7,7 g
Sacharidy 56 g
- z toho cukry 44,3 g
Mléčné bílkoviny 13 g
Sůl 0,5 g
Sůl je v potravině obsažená výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK