-18 %

Sunar Complex 3 kojenecká výživa mléčná

0,6 kg
Trvale výhodná cena %
219,00 Kč 365,00 Kč/kg269,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Švédsko,

Popis produktu

Sunar complex 3 je sušená mléčná výživa, vytvořená podle vzoru mateřského mléka, určená pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku dítěte.
V balení 2x300g. Sunar complex obsahuje 13 vitamínů, 11 minerálních látek a naturbalance – vyváženou kombinaci správné výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Způsob přípravy Pečlivě si umyjte a osušte ruce

1. Připravte si čistý hrnek či pítko.

2. Převařte kojeneckou nebo jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do hrnečku či pítka (viz tabulka).

3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte.

4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte, že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C.

Počet mléčných dávek v jídelníčku klesá se zvyšujícím se počtem nemléčných jídel. Pro zdraví kojenců a malých dětí je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.

Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,6 g Sunaru complex 3 a odpovídá 21,3 kcal (odlišné dávkování určí lékař).

Denní potřeba mléčné výživy Věk dítěte od 12 měsíců Počet doporučených dávek na 24 hodin - min. 2 x 270 ml obnoveného mléka nebo 3 x 200 ml obnoveného mléka.

Od 1 roku doporučujeme podávat min. 500 ml mléčné výživy. Můžete podávat 2 - 3 x denně dle velikosti jedné dávky.

Příprava jedné dávky Voda 180ml - Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 - Množství obnoveného mléka 200ml Voda 240ml - Počet zarovnaných odměrek na dávku 8 - Množství obnoveného mléka 270ml

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Potravina pro zvláštní výživu.

Složení

Složení: sušené plnotučné mléko/mlieko, laktóza (z mléka/mlieka), maltodextrin, sušené odtučněné mléko/mlieko, rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový/slnečnicový, řepkový/repkový, palmový, kokosový), prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy), cukr/cukor, orthofosforečnan vápenatý, mléčnan/mléčnan vápenatý, L-askorban sodný, citran vápenatý, hydroxid draselný, uhličitan draselný, síran železnatý, DL ?-tokoferylacetát, síran zinečnatý/zinočnatý, retinylacetát, emulgátor: sojový lecitin, nikotinamid, D-pantothenát/D-pantotenát vápenatý, thiamin/tiamín hydrochlorid, síran měďnatý/meďnatý, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, jodid draselný, cholekalciferol, riboflavin, fytomenadion, seleničitan sodný, síran manganatý, D-biotin, kyanokobalamin.

Alergeny: Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)