Rohlik.cz

Popis produktu

Sunar complex 3 je sušená mléčná výživa, vytvořená podle vzoru mateřského mléka, určená pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku dítěte. V balení 2×300g. Sunar complex obsahuje 13 vitamínů, 11 minerálních látek a naturbalance – vyváženou kombinaci správné výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Způsob přípravy Pečlivě si umyjte a osušte ruce

  1. Připravte si čistý hrnek či pítko.
  2. Převařte kojeneckou nebo jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do hrnečku či pítka (viz tabulka).
  3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte.
  4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte, že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C.

Počet mléčných dávek v jídelníčku klesá se zvyšujícím se počtem nemléčných jídel. Pro zdraví kojenců a malých dětí je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.

Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,6 g Sunaru complex 3 a odpovídá 21,3 kcal (odlišné dávkování určí lékař).

Denní potřeba mléčné výživy Věk dítěte od 12 měsíců Počet doporučených dávek na 24 hodin – min. 2 × 270 ml obnoveného mléka nebo 3 × 200 ml obnoveného mléka.

Od 1 roku doporučujeme podávat min. 500 ml mléčné výživy. Můžete podávat 2 – 3 x denně dle velikosti jedné dávky.

Příprava jedné dávky Voda 180ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 – Množství obnoveného mléka 200ml Voda 240ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 8 – Množství obnoveného mléka 270ml

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Potravina pro zvláštní výživu.

Složení

Složení: sušené plnotučné mléko/mlieko, laktóza (z mléka/mlieka), maltodextrin, sušené odtučněné mléko/mlieko, rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový/slneč­nicový, řepkový/repkový, palmový, kokosový), prebiotická vláknina (galaktooligo­sacharidy), cukr/cukor, orthofosforečnan vápenatý, mléčnan/mléčnan vápenatý, L-askorban sodný, citran vápenatý, hydroxid draselný, uhličitan draselný, síran železnatý, DL ?-tokoferylacetát, síran zinečnatý/zinoč­natý, retinylacetát, emulgátor: sojový lecitin, nikotinamid, D-pantothenát/D-pantotenát vápenatý, thiamin/tiamín hydrochlorid, síran měďnatý/meďnatý, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, jodid draselný, cholekalciferol, riboflavin, fytomenadion, seleničitan sodný, síran manganatý, D-biotin, kyanokobalamin.

Alergeny: Sójové boby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 1947 kJ / 464 kcal
Tuky 20,3 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 7,7 g
Sacharidy 56 g
- z toho cukry 44,3 g
Mléčné bílkoviny 13 g
Sůl 0,5 g
Sůl je v potravině obsažená výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×