Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Miroslavské špekáčky Naše Miroslav 2ks cca 230g
Od českého farmáře
cca 59,00 Kč (249,00 Kč/kg)
Popis produktu

Balení obsahuje 2ks špekáčků. Špekáčky jak mají být, s vysokým podílem vepřového a hovězího masa, v létě na opékání a v zimě na gril nebo naložit utopence.

Hovězí a vepřové maso pro masné výrobky pod značkou Naše Miroslav pochází z chovů v ZEAS Lysice, v Agrodružstvu Miroslav, Agro Měřín nebo z družstva ZEPO Bořitov případně jiného moravského chovu, poráženo je lokálně bez dlouhého transportu a stresu zvířat, a jeho zpracování probíhá v rodinném řeznictví Strejček v Brně nebo Steinhauser v Tišnově. Za doložený, tedy 100 % moravský, původ masa a receptur ručí Sklizeno, stejně jako za prémiovou kvalitu a čerstvost všech produktů s maximálním obsahem masa a minimem aditiv. Tepelně opracovaný masný výrobek.

Skladujte při teplotě 0–4°C. Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin.

Složení

Tepelně opracovaný masný výrobek. Hovězí maso 60%, vepřové

maso 15%, voda, sádlo, DSS, antioxidant:e­rythorban sod­ný,

extrakty koření, paprika sladká, stabilizátor:tri­fosforečnan,

antioxidant: glukonolakton. Tuk max. 40 %, sůl max. 1,8 %

Aby si farmářské čerstvé výrobky zachovaly co nejvíce živin a skvělou chuť, jsou vyrobeny s naprostým minimem konzervačních látek. Proto je třeba očekávat kratší trvanlivost než u běžných průmyslových „čerstvých“ výrobků. Po rozbalení spotřebujte do 48 hodin

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.