Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Fentimans limonáda Rose 0,75 l
Prémiová kvalita

Fentimans limonáda Rose

Fentimans limonáda Rose

0,75 l
Prémiová kvalita
109,00 Kč (145,33 Kč/l)
Popis produktu

Zdrojem je čistý růžový olej Otto ze světově proslulého Údolí růží u bulharského Kazanlaku, který dodává tekutině správný stupeň růžové vůně a požadovaný nádech růžové barvy. Růžový výtažek je ze stoprocentně čistého růžového esenciálního oleje destilovaného v páře. Výrobní proces všech botanicky připravovaných nápojů trvá celých 7 dní, přičemž se používají pouze přírodní bylinné ingredience, žádná chemie. Podle originálního receptu se vezmou kořeny zázvoru, pomelou se a pak se vloží do mědí vykládané parní kádě a nechají se probublat a zvolna vařit, což uvolní jejich aroma. Přidají se byliny, přírodní vůně, cukr, droždí a pramenitá voda. Tekutina se pak uloží do dřevěných kádí, kde se nechá fermentovat. Tak vznikají limonády Fentimans.

Složení

Perlivá voda, citrónový koncentrát (10%), cukr, glukózový sirup, zázvorový extrakt, hruškový koncentrát, kyselina citrónová, přírodní příchutě, hroznový extrakt, olej z růží.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

5 (35 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Vynikající růžová limonáda. Vedle coly je od firmy Fentimans moje nejoblíbenější. Pro někoho možná trochu moc sladká a růžová, ale já si ji kupuju často. Navíc vydrží po otevření v lednici i několik dní aniž by vyprchaly bublinky."

Anna K. 20.7.2017

"najlepšia ružová voda akú poznám"

 10.7.2017

"Opět nezklamala!"

Radim H. 3.1.2017

"Vytecna"

Lenka M. 3.9.2016

"Vynikající,máme tuto limonádu rádi celá rodina."

Silvie V. 8.6.2016

"Výborné, kupuji pravidelně."

Veronika K. 28.4.2016
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK