Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Fentimans limonáda Rose 0.75l
Prémiová kvalita

Fentimans limonáda Rose

Fentimans limonáda Rose

0.75l
Prémiová kvalita
109,00 Kč (145,33 Kč/l)
Popis produktu

Zdrojem je čistý růžový olej Otto ze světově proslulého Údolí růží u bulharského Kazanlaku, který dodává tekutině správný stupeň růžové vůně a požadovaný nádech růžové barvy. Růžový výtažek je ze stoprocentně čistého růžového esenciálního oleje destilovaného v páře. Výrobní proces všech botanicky připravovaných nápojů trvá celých 7 dní, přičemž se používají pouze přírodní bylinné ingredience, žádná chemie. Podle originálního receptu se vezmou kořeny zázvoru, pomelou se a pak se vloží do mědí vykládané parní kádě a nechají se probublat a zvolna vařit, což uvolní jejich aroma. Přidají se byliny, přírodní vůně, cukr, droždí a pramenitá voda. Tekutina se pak uloží do dřevěných kádí, kde se nechá fermentovat. Tak vznikají limonády Fentimans.

Složení

Perlivá voda, citrónový koncentrát (10%), cukr, glukózový sirup, zázvorový extrakt, hruškový koncentrát, kyselina citrónová, přírodní příchutě, hroznový extrakt, olej z růží.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

5 (28 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Opět nezklamala!"

Radim H. 3.1.2017

"Vytecna"

Lenka M. 3.9.2016

"Vynikající,máme tuto limonádu rádi celá rodina."

Silvie V. 8.6.2016

"Výborné, kupuji pravidelně."

Veronika K. 28.4.2016