Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

My-chilli Cibulové chutney 210g
Prémiová kvalita

My-chilli Cibulové chutney

My-chilli Cibulové chutney

210g
Prémiová kvalita
175,00 Kč (833,33 Kč/kg)
Popis produktu

Už jste někdy měli v opravdu dobré restauraci jako předkrm domácí paštiku, ke které jste dostali sladkou zkaramelizovanou cibulovou redukci? Toto chutney se totiž hodí právě k paštice a zvěřinovým jídlům obecně. Přestože cibule hraje v ingrediencích prim, chutney je hodně sladké, a na své si tak určitě přijdou ti z vás, co se nebojí v jídlech experimentovat a kombinovat zdánlivě nespojitelné chutě. A navíc toto chutney získalo 2. místo na prestižní souteži World Hot Sauce Awards 2016 v kategorii Relishes!

Skladujte v temnu při teplotě 4 až 25 °C. Po otevření skladujte při teplotě do 10 °C, spotřebujte do 4 týdnů.

Složení

SLOŽENÍ: Cibule (80 %), cukr, hrušky, ocet, sůl, chili (Annuum Mix), rozinky sušené, chilli sušené (jolokia), chilli (Jolokia), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, hřebíček, nové koření.

ALERGENY: Neuvádí se.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

5 (5 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"1. místo na festivalu Chillibraní 2016 v soutěži "výrobek roku 2016". 2. místo na souteži World Hot Sauce Awards 2016, v kategorii Relishes! 1. místo "CHILLI PRODUCT AWARDS 2015" - WORLD of Chilli Snad není víc co dodávat. Když jsem toto chutney poprvé"

Jan K. 17.7.2017