-20 %

Dove Refreshing Sprchový gel okurka a zelený čaj

250 ml
Výhodná cena
79,90 Kč 319,60 Kč/l99,90 Kč
Země původu: Německo,

Sprchový gel Dove Refreshing.

Představuje spojení péče Dove se silou výtažků z okurky a zeleného čaje, které oživí vaši pokožku a zajistí vám ten nejlepší start do nového dne. Tento příjemně pěnivý a lehce smývatelný sprchový gel vás okamžitě povzbudí a zanechá ve vás pocit svěžesti, a díky svému hydratačnímu složení zároveň dodá vaší pokožce hebkost a hladkost na dotek.

Sprchový gel obsahuje čisticí složky přírodního původu šetrné k pokožce, a lze jej tak používat každé ráno. Složení tohoto sprchového gelu neobsahuje sulfáty a má vyvážené pH, takže je šetrný k mikrobiomu, přirozené ochranné vrstvě vaší pokožky. Gel navíc obsahuje hydratační složky, které při každém použití pomáhají zachovat přirozenou hydrataci pokožky.

Značka Dove představuje kvalitní péči o pleť i tělo a je synonymem pro perfektní hydrataci.

Použití

Sprchový gel jednoduše napěňte a vmasírujte do pokožky. Dovolte vůni okurky a zeleného čaje, aby oživila vaše smysly, a poté pěnu opláchněte a odhalte tak hebkou, svěží pokožku. 

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8
Česká republika