Konečně vývar Zeleninový

450 ml
Od českého farmáře
64,90 Kč 144,22 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Čerstvý zeleninový vývar bez chemie, lepku a soli.

Základní kulinářská ingredience k přípravě polévek, omáček, k podlévání masa nebo italského risotta. Vývar je připraven klasickým způsobem: tedy bez konzervantů, barviv, zvýrazňovačů chuti a všech chemikálií, kterými bujónové náhražky v podobě kostek a vaniček zpravidla nešetří. Proto také jedno z hesel projektu Konečně vývar zní „Zapomeň na kostku“.

Na obrázku může být: jídlo

Použití

Kulinářská ingredience, která se skvěle hodí do všech zeleninových polévek a do vegetariánského risotta či kuskusu. Je ale také vhodným jídlem pro děti, které už nebaví přesnídávky.

O výrobci

Společnost je výsledkem tří lidí, které spojila láska k vaření. Jarda „Jaruna“ Vácha dělá firemní consulting, jeho brácha Honza je softwarový specialista a Veronika "Koko" se živí jako moderátorka v radiu, natáčí pořady o vaření a píše vlastní foodblog.

Dlouho dobu nemohli na trhu najít produkt, který by dokázal ušetřit čas a zároveň odpovídal představám, a proto se rozhodli spojit své síly, snažení a bojovat proti všem náhražkám vývaru v podobě kostek. Historie tohoto uvažování je stará už spoustu let. Začalo to Jarunovým risottem, pokračovalo vlastními polévkami a na novinkách pořád pracují.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Skladování

Skladujte v chladu do 8°C. Vývar vydrží v chladničce až 30 dní.

Po otevření spotřebujte do 2 dnů.

Výrobce

Vývar Brothers s.r.o.
Buchovcova 1731/1
130 00 Praha 3
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Voda
Cibule
Mrkev
Pórek
Petržel
Celer
Tymián
Bobkový list
Nové koření
Pepř

Alergeny

Celer

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota88 kJ/21 kcal
Tuky1.6 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.7 g
Sacharidy0.7 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny1 g
Sůl0.1 g
Vláknina g