Rohlik.cz

Popis produktu

Sunar complex 1 je výrobek počáteční kojenecké mléčné výživy. Vhodné pro děti od narození do 6.měsíců. V balení 2×300g. Je určen pro výživu kojenců od narození v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni.

Mateřské mléko, které je pro výživu kojenců to nejlepší, bylo inspirací i pro vytvoření počáteční mléčné výživy Sunar complex 1. Pokud již plné kojení není možné, je právě počáteční kojenecká mléčná výživa Sunar complex 1 tou správnou volbou. Sunar complex 1 byl vyvinut tak, aby plně odpovídal požadavkům této věkové kategorie. Podle vzoru mateřského mléka Sunar complex 1 obsahuje zejména nukleotidy, galaktooligosacha­ridy (prebiotickou vlákninu GOS) a mléčný tuk. Nukleotidy jsou přirozenou součástí mateřského mléka. Proto je třeba v kojeneckém věku zajistit jejich dostatečný příjem. Prebiotická vláknina GOS patří mezi tzv. oligosacharidy, které jsou obsaženy v mateřském mléku. Součástí výživy kojenců je i mléčný tuk, který mléku zároveň dodává lahodnou mléčnou chuť a je pro Sunar charakteristický. Díky tomu je Sunar velmi dobře přijímán.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Způsob přípravy: Pečlivě si umyjte a osušte ruce.

  1. Sterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.
  2. V jiné nádobě převařte kojeneckou vodu, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do lahve (viz tabulka).
  3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte.
  4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na ruce, že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C.

Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.

Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,3 g Sunaru complex 1 a odpovídá 21,6 kcal (odlišné dávkování určí lékař).

Denní potřeba mléčné výživy Věk 1. – 2. týden – Počet mléčných dávek na 24 hodin – 6 Věk 3. – 8. týden – Počet mléčných dávek na 24 hodin – 5 Věk 9 týdnů – 2 měsíce – Počet mléčných dávek na 24 hodin – 5 Věk 3 – 4 měsíce- Počet mléčných dávek na 24 hodin – 5 Věk 5–6 měsíců – Počet mléčných dávek na 24 hodin – 5

Příprava jedné dávky Voda 90ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 3 – Množství obnoveného mléka 100ml Voda 120ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 4 – Množství obnoveného mléka 135ml Voda 150ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 5 – Množství obnoveného mléka 165ml Voda 180ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 – Množství obnoveného mléka 200ml Voda 210ml – Počet zarovnaných odměrek na dávku 7 – Množství obnoveného mléka 233ml

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Důležité upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Dříve, než se rozhodnete používat náhradní mléčnou výživu, poraďte se s dětským lékařem. Sunar complex 1 jako náhradu za kojení používejte na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Složení

SLOŽENÍ: sušena demineralizovana syrovatkova bilkovina/srvatkova bielkovina (z mléka/mlieka), rostlinne/rastlinne oleje (palmovy, řepkovy/repkovy, slunečnicovy/slneč­nicovy, beta-palmitat), sušene plnotučne mléko/mlieko, laktoza (z mléka/mlieka), prebioticka vlaknina (galaktooligo­sacharidy), sušene odtučněne mléko/mlieko, citran vapenaty, chlorid draselny, citran sodny, L-askorban sodny, chlorid hořečnaty/horeč­naty, maltodextrin, dvojvinan cholinu/cholin dvojvinan, hydroxid draselny, taurin, siran železnaty, DL α-tokoferylacetat, inositol, siran zinečnaty/zinoč­naty, emulgator: sojový lecitin, cytidin 5´-monofosfat, L-karnitin, sodna sůl/soľ uridin 5´-monofosfatu, retinylacetat, nikotinamid, adenosin 5´-monofosfat, sodna sůl/soľ inosin 5´-monofosfatu, D-pantothenat/D-pantotenat vapenaty, sodna sůl/soľ guanosin 5´-monofosfatu, siran měďnaty/meďnaty, thiamin/tiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listova, siran manganaty, jodid draselny, cholekalciferol, riboflavin, fytomenadion, seleničitan sodny, D-biotin, kyanokobalamin.

ALERGENY: Mléko, sója.

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 2100 kJ / 501 kcal
Tuky 26,4 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 10,4 g
Sacharidy 53,6 g
- z toho cukry 53,6 g
Mléčné bílkoviny 10,9 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×