Sunar Complex 1 počáteční mléčná kojenecká výživa

0,6 kg
219,00 Kč 365,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Švédsko,

Popis produktu

Sunar complex 1 je výrobek počáteční kojenecké mléčné výživy.
Vhodné pro děti od narození do 6.měsíců. V balení 2x300g. Je určen pro výživu kojenců od narození v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni.

Mateřské mléko, které je pro výživu kojenců to nejlepší, bylo inspirací i pro vytvoření počáteční mléčné výživy Sunar complex 1. Pokud již plné kojení není možné, je právě počáteční kojenecká mléčná výživa Sunar complex 1 tou správnou volbou. Sunar complex 1 byl vyvinut tak, aby plně odpovídal požadavkům této věkové kategorie. Podle vzoru mateřského mléka Sunar complex 1 obsahuje zejména nukleotidy, galaktooligosacharidy (prebiotickou vlákninu GOS) a mléčný tuk. Nukleotidy jsou přirozenou součástí mateřského mléka. Proto je třeba v kojeneckém věku zajistit jejich dostatečný příjem. Prebiotická vláknina GOS patří mezi tzv. oligosacharidy, které jsou obsaženy v mateřském mléku. Součástí výživy kojenců je i mléčný tuk, který mléku zároveň dodává lahodnou mléčnou chuť a je pro Sunar charakteristický. Díky tomu je Sunar velmi dobře přijímán.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Způsob přípravy: Pečlivě si umyjte a osušte ruce. 1. Sterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut. 2. V jiné nádobě převařte kojeneckou vodu, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do lahve (viz tabulka). 3. Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte. 4. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na ruce, že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku, neměňte poměr prášku a vody.

Dávkovací tabulka Plná odměrka obsahuje 4,3 g Sunaru complex 1 a odpovídá 21,6 kcal (odlišné dávkování určí lékař).

Denní potřeba mléčné výživy Věk 1. - 2. týden - Počet mléčných dávek na 24 hodin - 6 Věk 3. - 8. týden - Počet mléčných dávek na 24 hodin - 5 Věk 9 týdnů - 2 měsíce - Počet mléčných dávek na 24 hodin - 5 Věk 3 - 4 měsíce- Počet mléčných dávek na 24 hodin - 5 Věk 5-6 měsíců - Počet mléčných dávek na 24 hodin - 5

Příprava jedné dávky Voda 90ml - Počet zarovnaných odměrek na dávku 3 - Množství obnoveného mléka 100ml Voda 120ml - Počet zarovnaných odměrek na dávku 4 - Množství obnoveného mléka 135ml Voda 150ml - Počet zarovnaných odměrek na dávku 5 - Množství obnoveného mléka 165ml Voda 180ml - Počet zarovnaných odměrek na dávku 6 - Množství obnoveného mléka 200ml Voda 210ml - Počet zarovnaných odměrek na dávku 7 - Množství obnoveného mléka 233ml

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Důležité upozornění! Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Dříve, než se rozhodnete používat náhradní mléčnou výživu, poraďte se s dětským lékařem. Sunar complex 1 jako náhradu za kojení používejte na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Složení

SLOŽENÍ: sušena demineralizovana syrovatkova
bilkovina/srvatkova bielkovina (z mléka/mlieka), rostlinne/rastlinne oleje (palmovy, řepkovy/repkovy, slunečnicovy/slnečnicovy, beta-palmitat), sušene plnotučne mléko/mlieko, laktoza (z mléka/mlieka), prebioticka vlaknina (galaktooligosacharidy), sušene odtučněne mléko/mlieko, citran vapenaty, chlorid draselny, citran sodny, L-askorban sodny, chlorid hořečnaty/horečnaty, maltodextrin, dvojvinan cholinu/cholin dvojvinan, hydroxid draselny, taurin, siran železnaty, DL α-tokoferylacetat, inositol, siran zinečnaty/zinočnaty, emulgator: sojový lecitin, cytidin 5´-monofosfat, L-karnitin, sodna sůl/soľ uridin 5´-monofosfatu, retinylacetat, nikotinamid, adenosin 5´-monofosfat, sodna sůl/soľ inosin 5´-monofosfatu, D-pantothenat/D-pantotenat vapenaty, sodna sůl/soľ guanosin 5´-monofosfatu, siran měďnaty/meďnaty, thiamin/tiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listova, siran manganaty, jodid draselny, cholekalciferol, riboflavin, fytomenadion, seleničitan sodny, D-biotin, kyanokobalamin.

ALERGENY: Mléko, sója.