-6 %

HiPP Bio jablka s jahodami (4x100g)

400 g
Akce do 30. 9.
69,90 Kč 174,75 Kč/kg74,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Německo,

Popis produktu

4x100 g, od ukončeného 5. měsíce

Od ukončeného pátého měsíce přichází čas na první lžičku. Snáší-li vaše děťátko dobře zeleninu,
můžete vyzkoušet i první ovoce. A jelikož my v HiPPu víme, že pokud jde o děti, záleží na kvalitě každé lžičky, máme pevné zásady: Vybíráme ovoce nejvyšší možné kvality. Zásadně nepoužíváme pesticidy a chemicky syntetizovaná hnojiva. Ovoce necháváme zrát tak dlouho, jak potřebuje, aby bylo sladké a šťavnaté. Zpracováváme jej šetrně, aby si uchovalo důležité živiny a vitamíny. HiPP Ovoce v kelímcích je ideální jako svačinka nebo dezert. Chutná miminkům, větším dětem, ale také dospělým.

• Bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry). • Velmi jemné ovoce s nízkou kyselostí. • Bez přídavku aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu - dle zákona. • Bez mléčné složky. • Bez lepku. • Změkčuje stolici. Složení: Ovoce 100 % (jablka* 91 %, jahody* 5 %, banány*, borůvky * 1,3 %)

* z ekologického zemědělství

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Ovocný příkrm je vhodný jako svačina nebo dezert. Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu. Přesvědčte se prosím před použitím, že balení zůstalo neporušené. Je důležité dodržovat návod k přípravě a skladování.

Návod k přípravě: Nespotřebovanou část příkrmu uchovejte v chladničce (+6°C) a spotřebujte do 12 hodin.

Skladujte v suchu při teplotě od +10 až +25°C. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Složení

Ovoce (100% hm.) (jablka* 91% hm., jahody* 5% hm., banány* 3% hm., borůvky* 1% hm.)
Vitamin C (kyselina L-askorbová), *z ekologického zemědělství - zemědělská produkce EU.