Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Durex Play Masážní gel 2v1 Smyslný 200ml
Ušetříte 30 Kč -10%
Výhodná cena
269,90 Kč 299,90 Kč (1 349,50 Kč/l)
+
Popis produktu

Lubrikační gely jsou navrženy pro každodenní příjemné milování. Vyzkoušejte jeden po druhém a získáte nové zkušenosti v oblasti zlepšování sexuálního života obou partnerů. Durex Play Masážní gel 2 v 1 je masážní a zároveň lubrikační gel, který je na bázi vody, jedlý.

Návod k použití: Odstraňte uzávěr a vymáčkněte lubrikant na intimní partie a na celé tělo. Gel můžete použít se všemi Durex kondomy. Není antikoncepčním přípravkem a neobsahuje spermicidní látky. Vhodný pro vaginální, anální a orální sex. Play lubrikační gely mohou zpomalit spermie, poraďte se tedy se svým lékařem, jestliže se snažíte otěhotnět. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí, okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Jestliže zažijete nepříjemné pocity a podráždění, přestaňte lubrikant používat. Pokud podráždění přetrvá, navštivte svého lékaře.

Spotřebujte do tří měsíců od otevření.

Uchovávejte v chladném a suchém prostředí z dosahu přímého slunečního záření.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Aqua Propylene glycol Hydroxyethylce­llulose Benzoic acid PEG-40 hydrogenated castor oil Aroma Sorbitol Polysorbate 20 Citric acid Phenoxyethanol Cananga odorata flower oil Ethylhexylglycerin Sodium saccharin Sodium hydroxide

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.