Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Atlantik Pomazánka a la Losos 100g

Atlantik Pomazánka a la Losos

Atlantik Pomazánka a la Losos

100g
19,90 Kč (199,00 Kč/kg)
Popis produktu

Pomazánka z Aljašské tresky.

Složení

Složení: Majonéza (řepkový olej, pitná voda, cukr,HOŘČICE,VA­JEČNÝ ŽLOUTEK,kvasný ocet, zahušťovadla:xan­than,guma guar ), filé z ALJAŠSKÉ TRESKY- Theragra chalcogramma 25% hm.(regulátory kyselosti:kyselina citronová,citronan sodný,glukono-delta-lakton, látka zvýrazňující chuť a vůni:glutaman sodný,dextóza,pří­rodní kouřové aroma,barviva: žluť SY,košenilová červeň:mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí),tuk (řepkový a slunečnicový olej,řepkový tuk částečně ztužený, palmový tuk plně ztužený,voda, kysané MLÉKO,emulgáto­ry:mono-a diglyceridy mastných kyselin,lecitin,a­romata,barvivo: annato), jedlá sůl max.5%hm.,regu­látory kyselosti:mléčnan sodný,kyselina mléčná,konzer­vant:sorban draselný.

Alergeny: Vejce a výrobky z nich,Ryby a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Hořčice a výrobky z ní, MŮŽE OBSAHOVAT: Celer a výrobky z něj

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.