-12 %

Gillette Fusion5 Holicí Hlavice Pro Muže 4 Ks

Trvale výhodná cena %
459,90 Kč 459,90 Kč/ks524,90 Kč
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Gillette Fusion5 mají 5 břitů s povrchovou úpravou snižující tření, takže je při holení stěží ucítíte. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane do těžko přístupných míst a je skvělý na úpravu vousů. Zvlhčující pásek vybledne, jakmile už holení není optimální. Jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení. Holicí hlavice k pánskému holicímu strojku Fusion5 lze použít se všemi holicími strojky Fusion5 a Fusion5 Power. Holicí strojky Gillette, které se dříve nazývaly Gillette Fusion.

Vlastnosti a výhody:
- Holicí hlavice Gillette s 5 břity s povrchovou úpravou snižující tření, které při holení stěží ucítíte. - Zarovnávací břit na zadní straně holicí hlavice je skvělý na úpravu těžko přístupných míst (např. oblast pod nosem nebo kotlety). - Se zvlhčujícím páskem, který vybledne, jakmile už holení není optimální. - 1 holicí hlavice vydrží až měsíc holení. - Lze použít se všemi holicími strojky Fusion5 a Fusion5 Power.

Složení

PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, Aloe Barbadensis Leaf Juice, BHT, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycol