Paštikárna Paštika mandlová s hustopečskou mandlovicí

150 g
Od českého farmáře
Bez éček
94,90 Kč 632,67 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Paštiky dělám srdcem a vlastníma rukama, bez zaměstnanců a v omezeném množství. Recepty ladím osobně a všechny ingredience si pečlivě vybírám nebo vlastnoručně vypěstuji. Nad každou paštikou osobně zavřu víčko, doslova. Jemná masová Mandlová paštika s velkými kousky ručně pražených a sekaných mandlí s douškem výborné mandlovice z Hustopečské mandlárny, doladěná špetkou skořice. "Přítelkyně, milenky a manželky už nebudou chtít k výročí růže"

Skladujte při teplotě 0 - 5°C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

 


 

Příběh Paštikárny Němčičky

Znáte někoho, kdo tvoří 28 druhů paštik, suroviny si pěstuje a sklízí sám, maso si bourá a sám si každou svou paštiku i ochutná? Tak to je Jirka Fridrich. Jirka má vlastní bylinkovou zahrádku, políčko s cibulí a česnekem a neuvěřitelnou chuť do života a do práce. Paštiky dělá srdcem. Recepty ladí osobně a ingredience jsou z nejbližšího okolí nebo si je vypěstuje. U každé paštiky osobně zavře víčko, doslova!

Jak se to dělá

Poctivá domácí paštika chce to svoje, maso si nakrájím, nasolím a načesnekuji, koření ručně pomelu a rozdrtím, bylinky utrhnu na vlastní zahrádce a po zamíchání v tom správném poměru podle receptů, které se používají již po několik generací, naplním ručně do sklenic a zavařím. Před sto lety se přece taky nesterilovaly paštiky v konvektomatu s dotykovým ovládáním, aby vydržely padesát let v hypermarketu v regále u pokladny při dvaceti stupních. Ale jednoduše se zavařily v hrnci s vodou.

Proč si Jirka vybral Rohlík?

„Mým cílem není, aby moje paštiky byly všude, takže si na své partnery kladu vysoké nároky. Rohlík odvádí skvělou práci a naši společní zákazníci oceňují rychlost a kvalitu dodání prakticky okamžitě. Naši zákazníci už nemusí čekat, než se k nim dostanu, ale mohou si pochutnat na mojí skvělé paštice kdykoliv! Takže za mě: Díky Rohlíku!“

 


 

 

Složení

Vepřové maso55 %
Vepřová játra18 %
Mandle10 %
Cibule
Hustopečská mandlovice1 %
Vinný líh
Voda
Vinný mošt
Přírodní hořkomandlové aroma
Masový vývar
Vepřové sádlo
Sůl
Přírodní koření

Alergeny

Skořápkové plody

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1189 kJ/286 kcal
Tuky28.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny11.3 g
Sacharidy4.2 g
z toho cukry0.9 g
Bílkoviny10.8 g
Sůl1.6 g
Vláknina0 g