Aperol 11%

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
349,90 Kč 499,86 Kč/l
Cena pro Premium: 249,90 Kč
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Itálie,

Aperol představuje ztělesnění radosti ze života v italském stylu.

Jedinečný aperitivní likér s vyváženou hořkosladkou chutí a nezaměnitelnou oranžovou barvou vytvořili bratři Silvio a Luigi Barbieri. V roce 1919 ho představili na mezinárodním veletrhu v Padově, odkud pocházeli, a slavili s ním obrovský úspěch. Pro originální recepturu, jež se za více než 100 let nezměnila, jsou klíčové infuze pomerančů, hořce, rebarbory a dalších bylin a koření. Přesný recept však zůstává přísně střeženým tajemstvím.

Aperol je neodmyslitelným základem pro věhlasný Aperol Spritz, který je zároveň jediným drinkem, jenž se z Aperolu připravuje. Aperol Spritz se těší obrovskému růstu popularity především v posledních letech, jeho historie však sahá až do 50. let 20. století, kdy vznikl v italských Benátkách.

Obsah alkoholu 11% obj.

Použití

Aperol Spritz se řadí mezi nízkoalkoholické nápoje vedle piva, vína či prosecca, při správné přípravě obsahuje zhruba 9 % alkoholu.

Pro perfektní chuť je nezbytná i perfektní příprava. Začínáme vždy sklenicí plnou ledu, následně přidáme 1 díl prosecca, 1 díl Aperolu, střik sody a plátek pomeranče. Aperol Spritz si můžete vychutnat v létě na terase i v zimě u sjezdovky.

O výrobci

Campari Group je italská firma v odvětví lihovin, s portfoliem více než 50 prémiových a super prémiových značek. Mezi klíčové patří Aperol, Appleton Estate, Campari, SKYY, Wild Turkey  a Grand Marnier. 

Skladování

Skladujte v suchu a temnu.

Výrobce

Gruppo Campari
Via Sacchetti
20 - 20099 Sesto San Giovanni (MI)
ITÁLIE