Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Farma Pěnčín BIO Kozí sýr zrající bochan

100 g
Od českého farmářeBIO
59,90 Kč 599,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Čerstvý zrající kozí sýr z Farmy Pěnčín v BIO kvalitě.

Mléko pochází z ekologického chovu od koz pasoucích se ve volné přírodě na Jablonecku. Následně se ručně zpracovává tak, aby se v něm uchovaly všechny zdraví prospěšné látky a vitamíny. Má bohatou chuť díky procesu zrání a je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku.

Použití

Je vhodný k denní konzumaci i jako dezert k vínu. Výborný je nakrájený do zeleninového salátu.

Příběh Farmy Pěnčín

Kozí farmu Pěnčín založil pan Josef s manželkou před 20 lety. Dnes na farmě chovají stádo 1000 koz a 500 dojných ovcí. Vyrábí široký sortiment sýrů, mléčných zakysaných výrobků, tvarohových pomazánek a jogurtů.

Proč dělají to, co dělají?

Baví je vyrábět sýry a mléčné výrobky tak, jako se to dělávalo kdysi. Zvířata z farmy Pěnčín se pasou ve volné přírodě na pastvě, jsou zdravá, spokojená a mají lahodné mléko, ze kterého se ručně zpracovávají sýry a mléčné výrobky. Každý výrobek je tak originální a díky ekologickému chovu je i chuťově bohatší. Nejvíce je těší vidět návštěvníky, kteří si při ochutnávce pochutnávají na výrobcích a nemohou se rozhodnout, který z nich je nejlepší.

Proč si farma Pěnčín vybrala Rohlík?

„Spousta našich návštěvníků je z Prahy a mnoha dalších velkých měst. Když naše sýry a mléčné výrobky ochutnají, chtějí je i nadále. Proto jsem rád, že můžeme spolupracovat s Rohlíkem, který dokáže naše výrobky dostat přímo domů k našim zákazníkům.“

Použití

Výborný je nakrájený do zeleninového salátu nebo jako dezert k vínu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hod.

Výrobce

Farma Pěnčín,
Pěnčín 60
468 21 Pěnčín
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Bio pasterované kozí mléko
Ušlechtilé mléčné kultury
Jedlá sůl2 %
Sušina min.35 %
Tuk v sušině min.40 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1380 kJ/329 kcal
Tuky26.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny17.4 g
Sacharidy2.3 g
z toho cukry0.05 g
Bílkoviny21.9 g
Sůl0.875 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.