Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Farma Pěnčín BIO ovčí tvarohová pomazánka s pažitkou

150 g
Od českého farmářeBIO
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Čerstvá tvarohová pomazánka z ovčího mléka obohacená o pažitku v BIO kvalitě.

Mléko pochází z ekologického chovu od ovcí pasoucích se ve volné přírodě na Jablonecku. Následně se ručně zpracovává a prochází procesem srážení mléčné bílkoviny, ze které vznikne krémově jemný tvaroh vylepšený čerstvě nasekanou pažitkou.

Šetrně pasterováno.

Příběh Farmy Pěnčín

Kozí farmu Pěnčín založil pan Josef s manželkou před 20 lety, kdy přivezli první tři kozy v osobním autě. Začátky nebyly snadné, ale byli mladí, a to jde všechno samo. Dnes na farmě chovají stádo 1000 koz a 500 dojných ovcí a vyrábí široký sortiment sýrů, mléčných zakysaných výrobků, tvarohových pomazánek a jogurtů.

Proč děláte to, co děláte?

Baví je vyrábět sýry a mléčné výrobky tak, jako se to dělávalo kdysi. Zvířata z farmy Pěnčín se pasou ve volné přírodě na pastvě, jsou zdravá, spokojená a mají lahodné mléko, ze kterého se ručně zpracovávají sýry a mléčné výrobky. Každý výrobek je tak originální a díky ekologickému chovu je i chuťově bohatší. Nejvíce je těší vidět návštěvníky, kteří si při ochutnávce pochutnávají na výrobcích a nemohou se rozhodnout, který z nich je nejlepší.

Proč si farma Pěnčín vybrala Rohlík?

„Spousta našich návštěvníků je z Prahy a mnoha dalších velkých měst. Když naše sýry a mléčné výrobky ochutnají, chtějí je i nadále. Proto jsem rád, že můžeme spolupracovat s Rohlíkem, který dokáže naše výrobky dostat přímo domů k našim zákazníkům.“

Použití

Nejlépe chutná namazaná na čerstvém křupavém chlebu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hod.

Výrobce

Farma Pěnčín
Pěnčín 60
468 21 Pěnčín
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Bio pasterované ovčí mléko
Bio ovčí tvaroh tučný
Ušlechtilé mléčné kultury
Jedlá sůl1.5 %
Bio pažitka0.5 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota866 kJ/207 kcal
Tuky15.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny9.83 g
Sacharidy3 g
z toho cukry1.66 g
Bílkoviny13.6 g
Sůl0.585 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.