Farma Pěnčín BIO ovčí tvarohová pomazánka s pažitkou

150 g
Od českého farmářeBIO
Bez éček
44,90 Kč 299,33 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Tvarohová pomazánka s pažitkou.

Po otevření spotřebujte do 24 hod. Uchovejte při teplotě 4 - 8°C.

Výrobce: Farma Pěnčín, Pěnčín 60, 468 21 Pěnčín

 


 

Příběh Farmy Pěnčín

Kozí farmu Pěnčín založil pan Josef s manželkou před 20 lety, kdy přivezli první tři kozy v osobním autě. Začátky nebyly snadné, ale byli mladí, a to jde všechno samo. Dnes na farmě chovají stádo 1000 koz a 500 dojných ovcí a vyrábí široký sortiment sýrů, mléčných zakysaných výrobků, tvarohových pomazánek a jogurtů.

Proč děláte to, co děláte?

Baví je vyrábět sýry a mléčné výrobky tak, jako se to dělávalo kdysi. Zvířata z farmy Pěnčín se pasou ve volné přírodě na pastvě, jsou zdravá, spokojená a mají lahodné mléko, ze kterého se ručně zpracovávají sýry a mléčné výrobky. Každý výrobek je tak originál a díky ekologickému chovu je i chuťově bohatší. Nejvíce je těší vidět návštěvníky, kteří si při ochutnávce pochutnávají na výrobcích a nemohou se rozhodnout, který z nich je nejlepší.

Proč si farma Pěnčín vybrala Rohlík?

„Spousta našich návštěvníků je z Prahy a mnoha dalších velkých měst. Když naše sýry a mléčné výrobky ochutnají, chtějí je i nadále. Proto jsem rád, že můžeme spolupracovat s Rohlikem, který dokáže naše výrobky dostat přímo domů k našim zákazníkům.“

 

 

 

 

Složení

Bio pasterované ovčí mléko
Bio ovčí tvaroh tučný
Ušlechtilé mléčné kultury
jedlá sůl1.5 %
Bio pažitka0.5 %

Alergeny

mléko