Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Farma Pěnčín BIO Čerstvé kozí mléko z farmy 3,5%

500 ml
Od českého farmářeBIO
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Kvalitní čerstvé kozí mléko z Farmy Pěnčín v BIO kvalitě.

Mléko pochází z ekologického chovu od koz pasoucích se ve volné přírodě na Jablonecku. Následně se ručně zpracovává tak, aby se v něm uchovaly všechny zdraví prospěšné látky a vitamíny. Má bohatou chuť a je zdrojem snadno vstřebatelného vápníku.

Šetrně pasterováno.

Příběh Farmy Pěnčín

Kozí farmu Pěnčín založil pan Josef s manželkou před 20 lety, kdy přivezli první tři kozy v osobním autě. Začátky nebyly snadné, ale byli mladí, a to jde všechno samo. Dnes na farmě chovají stádo 1000 koz a 500 dojných ovcí a vyrábí široký sortiment sýrů, mléčných zakysaných výrobků, tvarohových pomazánek a jogurtů.

Proč dělají to, co dělají?

Baví je vyrábět sýry a mléčné výrobky tak, jako se to dělávalo kdysi. Zvířata z farmy Pěnčín se pasou ve volné přírodě na pastvě, jsou zdravá, spokojená a mají lahodné mléko, ze kterého se ručně zpracovávají sýry a mléčné výrobky. Každý výrobek je tak originální a díky ekologickému chovu je i chuťově bohatší. Nejvíce je těší vidět návštěvníky, kteří si při ochutnávce pochutnávají na výrobcích a nemohou se rozhodnout, který z nich je nejlepší.

Proč si farma Pěnčín vybrala Rohlík?

„Spousta našich návštěvníků je z Prahy a mnoha dalších velkých měst. Když naše sýry a mléčné výrobky ochutnají, chtějí je i nadále. Proto jsem rád, že můžeme spolupracovat s Rohlíkem, který dokáže naše výrobky dostat přímo domů k našim zákazníkům.“

Použití

Vychutnat si ho můžete jen tak samotné nebo s ním vylepšit vaše snídaňové müsli.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hod. 

Výrobce

Farma Pěnčín
Pěnčín 60
468 21 Pěnčín
Česká republika

Složení

Bio kozí mléko pasterované

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota278 kJ/66 kcal
Tuky3.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.6 g
Sacharidy4.8 g
z toho cukry3.9 g
Bílkoviny3.6 g
Sůl0.0912 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.