Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Cidre Kliment BIO Cider extra 2017 brut

0,75 l
Od českého farmářeBIOTento produkt je určen starším 18 let.
199,90 Kč 266,53 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Svěží cider s lehkým trpce nahořklým závěrem.

V chuti ucítíte pikantní kořenité tóny citrusů, červeného grepu, přes hřebíček a muškát k oříškům a čerstvému chlebu. Veškerá sladkost je pouze z původní cukernatosti moštu.

Nefiltrovaný, nepasterizovaný, nesycený.

Použití

Hodí se jako doprovod k rybám, mořským plodům, drůbeži, salátům, čerstvým sýrům a smetanovým omáčkám. Vhodný také jako aperitiv.

O výrobci

Cidrerie Kliment je rodinná firma. Cesta vzniku jejich nápojů začíná pěstováním starých odrůd jabloní z vlastních sadů a končí kontrolou každé lahve zralého cideru. Jablečný mošt nedoslazují  ani neředí vodou. Ve spolupráci s přírodou nechávají pod dohledem mladý cidre spontánně kvasit, proto je každá láhev jedinečná.

Skladování

Uchovejte v temnu a chladu do 8 °C.

Výrobce

Cidrerie Kliment Dobřichovice
5. května
252 29 Dobřichovice
Česká republika

 

Složení

Bio jablečná šťáva

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.