Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Cidre Kliment brut BIO 0,75 l
Od českého farmáře

Cidre Kliment brut BIO

Cidre Kliment brut BIO

0,75 l
Od českého farmáře
164,90 Kč (219,87 Kč/l)
  • Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
  • Kategorie: Cidery > Jablečné a hruškové
  • Země původu: Česká republika
Popis produktu

Kouřová vůně s nádechem kardamomu, oblá a komplexní jablečná chuť, s výrazně kořenitou dochutí vyvážených tříslovin. Středně barikovaný, blízký francouzskému typu cidrů. Hodí se k výrazným zrajícím sýrům (ovčí, kozí), pokrmům z kořenové zeleniny, dlouze pečeným nebo grilovaným tmavým masům. Nefiltrovaný, nepasterizovaný, nesycený.

Ročník 2014

Cidre Kliment zraje v lahvi. Vzniká naturální metodou velmi dlouhého zrání jablečného moštu ze speciálních odrůd jablek. Od kvetoucí jabloně po první skleničku cidru to trvá okolo dvou let. Spontánní zrání začíná v tancích a dubových sudech a pokračuje v lahvích na kalech. Tím se tvoří přirozená perlivost a charakteristická chuť cidru, unikátní nejen v Čechách. Veškerá sladkost je pouze z původní cukernatosti moštu. Cidre není filtrován ani pasterizován, hutný mošt se mění v lehký perlivý cidre gravitací. Recept neexistuje, každý ročník je jiný a tím je každá lahev jedinečná.

Uchovejte v temnu a chladu do 8°C.

Složení

Bio jablečná šťáva 5,5% vol.

Obsahuje pouze nepřidané siřičitany

Alergeny: siřičitany

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK