Rohlik.cz

Popis produktu

V práci. Když přijedete do práce dobře naladěni, kolegové hned poznají, co jste měli k snídani. Rychlá kaše Knuspi je pro vás skvělý začátek do nového dne. A když nestíháte oběd? Máte vždy alespoň jedno balení v práci, kaše za 2 minuty, obložená ovocem je bezkonkurenční! A před vypjatým jednáním neodolá Knuspi ani šéf, protože po řízku nebo svíčkové mu to určitě tolik nepálí! Doma. Rychlá kaše Knuspi je tak jednoduchá! Je to úžasné, protože najednou máte více času na rodinu. Pro maminky je to bezva tip, jak i při časovém vytížení zůstat báječnou mámou a manželkou. Rychlá kaše může být také skvělou svačinkou pro tatínky do práce, kterou mu budou ostatní závidět. Rychlá kaše Knuspi je opravdu tak snadná, že ji dokáží připravit i děti, třeba jako ranní překvapení pro své rodiče! Na chalupě. Jedete právě na chalupu. Vezměte si s sebou velké výhodné balení Rychlé kaše Knuspi. Porce je za příznivou cenu, kaše je lehká a dobře se skladuje. Když máte za sebou delší výlet, můžete si dát pěknou porci. Pokud jde o rychlou svačinu, není problém udělat si porci menší. V létě použijete ovoce z vlastní zahrady, v zimě pak neodoláte kombinaci jablka se skořicí. Určitě si pokaždé skvěle pochutnáte! Vyzkoušejte také ostatní Rychlé kaše a vločky Knuspi!

Návod k přípravě: 50 g směsi (cca 6–8 polévkových lžic) zalijte 150 ml horké vody (cca 85 °C), důkladně promíchejte a nechte 2 minuty odstát. Po dvou minutách je kaše připravena ke konzumaci. Již nevařte!

Skladujte v suchu. Po otevření skladujte uzavřené v suchu do 25°C nejdéle po dobu 1 měsíce.

Složení

Složení: Instantní jáhlová mouka 57%, cukr vanilkový, cukr, instantní rýžová mouka 5%, sušené MLÉKO, sůl. Obsahuje produkty z kravského mléka. Bez lepku.

Alergeny: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 1519 kJ (364 kcal) / 18%
Bílkoviny 8,9 g / 18%
Sacharidy 77,4 g / 29%
z toho cukry 13,5 g / 15%
Tuky 1,7 g / 2%
z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g / 1%

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×