Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Farma Pěnčín BIO Ovčí jogurt neochucený

150 g
Od českého farmářeBIO
23,90 Kč 159,33 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Kvalitní ovčí jogurt bílý s čistou chutí přírody z Famy Pěnčín v BIO kvalitě.

Jogurt je vyráběný ze 100% ovčího BIO mléka, u kterého není upravena tučnost. Ovčí jogurty tradičně zrají ve skle, díky čemuž získají svou pevnou a smetanovou chuť i konzistenci.

Ovčí mléko a výrobky z něj jsou vhodné pro lidi s intolerancí na laktózu. Šetrně pasterováno. 

Příběh Farmy Pěnčín

Kozí farmu Pěnčín založil pan Josef s manželkou před 20 lety. Dnes na farmě chovají stádo 1000 koz a 500 dojných ovcí. Vyrábí široký sortiment sýrů, mléčných zakysaných výrobků, tvarohových pomazánek a jogurtů.

Proč dělají to, co dělají?

Baví je vyrábět sýry a mléčné výrobky tak, jako se to dělávalo kdysi. Zvířata z farmy Pěnčín se pasou ve volné přírodě na pastvě, jsou zdravá, spokojená a mají lahodné mléko, ze kterého se ručně zpracovávají sýry a mléčné výrobky. Každý výrobek je tak originální a díky ekologickému chovu je i chuťově bohatší. Nejvíce je těší vidět návštěvníky, kteří si při ochutnávce pochutnávají na výrobcích a nemohou se rozhodnout, který z nich je nejlepší.

Proč si farma Pěnčín vybrala Rohlík?

„Spousta našich návštěvníků je z Prahy a mnoha dalších velkých měst. Když naše sýry a mléčné výrobky ochutnají, chtějí je i nadále. Proto jsem rád, že můžeme spolupracovat s Rohlikem, který dokáže naše výrobky dostat přímo domů k našim zákazníkům.“

Použití

Skvěle se hodí na přípravu dipů nebo do salátů. Vychutnat si ho můžete ale i jen tak samotný.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hod.

Výrobce

Farma Pěnčín,
Pěnčín 60
468 21 Pěnčín
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Bio pasterované ovčí mléko
Jogurtové kultury

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota377 kJ/80 kcal
Tuky5.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny3.6 g
Sacharidy3.9 g
z toho cukry2 g
Bílkoviny4.8 g
Sůl0.104 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.