Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Finish Lemon prášek do myček nádobí (2,5kg)

55 mytí
Vyprodáno. Očekáváme 25. 1.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Práškový prostředek na mytí nádobí s vůní citronu je vhodný pro každý typ myčky.

Nádobí, které z ní vyndáte, bude zářit čistotou a navíc příjemně lehce vonět po citrusových plodech. Prášek si poradí si dokonce i s připáleninami, špinavými miskami a pánvemi. Jeho výhodou je snadné dávkování a ekonomické 2,5kg balení. Naprosto dokonalých výsledků dosáhnete mycím procesem, do kterého přidáte také leštidlo a sůl.

Jak pouzit Finish leštidlo

Použití

Prášek jednoduše nasypte v doporučeném množství do dávkovače určeného výrobcem myčky. Uzavřete dávkovač a zvolte mycí program. Doporučujeme přidat také sůl a leštidlo Finish.

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt.

Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®. Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3

Složení

> 30%: uhličitan sodný
15 - 30%: fosforečnany <5 %: peruhličitan sodný (kyslíkové bělicí činidlo), neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, parfémy (limonene) Dále obsahuje: enzymy (proteáza - subtilisin, amyláza) Nebezpečné látky: uhličitan sodný, peruhličitan sodný