Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Finish Lemon prášek do myček nádobí 2,5 kg
-26%

Finish Lemon prášek do myček nádobí

Finish Lemon prášek do myček nádobí

2,5 kg
Trvale výhodná cena %
249,90 Kč 339,90 Kč (99,96 Kč/kg)
Popis produktu

Práškový prostředek na mytí nádobí s vůní citronu je vhodný pro každý typ myčky. Nádobí, které z ní vyndáte, bude zářit čistotou a navíc příjemně lehce vonět po citrusových plodech. Prášek si poradí si dokonce i s připáleninami, špinavými miskami a pánvemi. Jeho výhodou je snadné dávkování a ekonomické 2,5kg balení. Naprosto dokonalých výsledů dosáhnete mycím procesem, do kterého přidáte také leštidlo a sůl.

Pro návod k použití viz obal.

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem. Specifická rizikovost: Dráždí oči.

Xi Dráždivý

Složení

30%: uhličitan sodný

15 – 30%: fosforečnany <5 %: peruhličitan sodný (kyslíkové bělicí činidlo), neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, parfémy (limonene) Dále obsahuje: enzymy (proteáza – subtilisin, amyláza) Nebezpečné látky: uhličitan sodný, peruhličitan sodný

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK