Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Finish Classic 100ks + deo lemon ZDARMA
Ušetříte 200 Kč -40%
Výhodná cena
299,90 Kč 499,90 Kč (2,73 Kč/ks)
+
Popis produktu

Finish PowerBall Classic – Powerball odmočí a změkčí zaschlé nečistoty od jídla a čisticí látky je účinně odstraní.

Až 3 účinků síly Power Actions pro nejvyšší čistotu a lesk: ✓ Odstranění nejsilnějších nečistot ✓ Funkce předmáčení ✓ Odstranění čajových skvrn

Návod na použití: Tabletu umístěte do dávkovače na vnitřní straně dvířek Vaší myčky. V případě, že se tableta do myčky nevejde, kontaktujte výrobce myčky nebo použijte uživatelský manuál.

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení

5 %: neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, fosfonáty 5 – 15 %: peruhličitan sodný (kyslíkové bělící činidlo) 30 %: fosforečnany Další složky: enzymy (subtilisin – proteáza, amyláza), parfém Nebezpečné látky: dikřemičitan sodný, peruhličitan sodný

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.