-37 %

Woolite Extra Color protection (4,5l)

75 praní
Trvale výhodná cena %
219,90 Kč 2,93 Kč/praní349,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Woolite Mix Colors tekutý prací prostředek na barevné prádlo.

Oživuje barvy Vašeho oblečení díky nové technologii "ColourBoost" a pomáhá ho chránit před vyblednutím, protože pere bez agresivních přísad. Také obsahuje složky neutralizující uvolněné barvivo z textilií a tím pomáhá chránit světlejší části oblečení před obarvením.

Použití

Vždy dodržujte pokyny pro praní dle štítku na oblečení a nové oblečení perte odděleně. Prací přípravek dávkujte do přihrádky k tomu určené nebo jej umístěte přímo do bubnu pračky. Zvolte prací program, pračku zapněte a nechte gel působit.

O výrobci

Woolite je značka pracích detergentů, kterou vlastní Reckitt Benckiser. Vyrábí prací potřeby, které prodává více než ve 30 zemích světa.

Pro značku Woolite je charakteristická aktivní ochrana oblečení proti odolným skvrnám. Technologie vychází ze 40ti letého výzkumu praní jemných tkanin. Woolite rozšířil svou působnost a stal se globální značkou volby pro veškerou šíři v potřebách chrany prádla.

Skladování

Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3

Složení

<5%: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, mýdla, benzisothiazolinon, methylisothiazolinon, enzymy, parfém, butylfenyl methylpropional, citronellol, geraniol, linolen, linalool