-23 %

Bebivita Ovocný čaj – instatní

200 g
Akce do 30. 9.
49,90 Kč 249,50 Kč/kg64,90 Kč
Země původu: Rakousko,

Popis produktu

200 g, od ukončeného 5. měsíce
Instantní nápoje Bebivita slouží k doplnění tekutin v období přikrmování. - e 200g - Od ukončeného 5. měsíce - Bez lepku - Bez přídavku barviv1 - Bez přídavku konzervačních látek1 Standardní ředění: 100 ml pitné vody a 2 g instantního čaje.

Důležitá upozornění: …pro zuby Vašeho dítěte – tento nápoj obsahuje sacharidy, které při častém a trvalém pití z láhve s dudlíkem mohou způsobit vznik zubních kazů. Proto nepodávejte láhev dítěti jako náhražku dudlíku. Láhev vždy držte sami a plynule dávejte dítěti napít. O pravidelnou péči o zuby se starejte již od prvních zoubků. Od 8. měsíce zvykejte dítě na pití z hrnečku.

Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

1 Dle zákona

Návod k přípravě: Standardní ředění: 100 ml pitné vody a 2 g instantního čaje. Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat návod k přípravě a podmínky uchování, skladování a zacházení s výrobkem. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při teplotě max. +25 °C. Před použitím se prosím přesvědčte, že balení zůstalo neporušené. - Malý hrníček (1 porce pro kojence): jednu polovinu čajové lžičky (2 g) instantního čaje vsypte do hrníčku naplněného 100 ml čerstvě převařené pitné vody vychladlé na teplotu cca 37 °C nebo studené vody a zamíchejte. Ověřte teplotu! Nápoj připravujte vždy čerstvý. Nepřislazujte. - Velký hrníček (1 porce pro batolata): jednu celou čajovou lžičku (4 g) instantního čaje vsypte do hrníčku naplněného 200 ml čerstvě převařené pitné vody vychladlé na teplotu cca 37 °C nebo studené vody a zamíchejte. Ověřte teplotu! Nápoj připravujte vždy čerstvý. Nepřislazujte.

Skladujte v suchu při teplotě +10 °C až +25 °C.

Důležitá upozornění: ...pro zuby Vašeho dítěte - tento nápoj obsahuje sacharidy, které při častém a trvalém pití z láhve s dudlíkem mohou způsobit vznik zubních kazů. Proto nepodávejte láhev dítěti jako náhražku dudlíku. Láhev vždy držte sami a plynule dávejte dítěti napít. O pravidelnou péči o zuby se starejte již od prvních zoubků. Od 8. měsíce zvykejte dítě na pití z hrnečku.

Složení

Cukr
Dextróza Ibiškový extrakt Sušená pomerančová šťáva Sušená třešňová šťáva Grepový koncentrát Přírodní pomerančové aroma Maltodextrin Sušená červená řepa